Czy przy zakładaniu konta na stronie bukmachera Totolotek możliwy jest do wykorzystania kod promocyjny? Sprawdzamy, co i jak można wpisać przy rejestracji!

Totolotek a kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji konta?

Bukmacher Totolotek. Jak odebrać bonus?

Legalny bukmacher Totolotek jest firmą, której nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. Od pewnego czasu działa pod nowym logo, jednak oferta jest tylko nieco inna od tej, do jakiej przyzwyczajeni są typerzy.

Bonus powitalny Totolotek to premia dla nowych klientów. Pozwala na zdobycie pieniędzy, które można wykorzystać na stawianie kuponów online. Bardzo dużo osób z niego korzysta, bo przecież darmowa kasa u bukmachera piechotą nie chodzi.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli chcemy odebrać bonus na start, wystarczy, że dokonamy darmowej rejestracji konta na stronie internetowej www.Totolotek.pl. Ile zajmuje wypełnienie formularza rejestracyjnego, czy jest to skomplikowane? Wszystko da się załatwić w kilka chwil, a sam proces jest na tyle prosty, że da sobie radę z nim nawet początkujący.

Bonus na start w Totolotku
💰💰💰

  1. Wejście na www.Totolotek.pl
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  3. Pierwsza wpłata
  4. Odbiór bonusu 100% do 1000 PLN!
  5. Kod promocyjny nie jest potrzebny!

Czy podczas rejestracji wymagany jest przez firmę Totolotek kod promocyjny? Obecnie nie, chociaż długi czas sprawa wygladała zgoła inaczej. Na ten moment wszyscy w „Totku” otrzymują dokładnie to samo – nie ma od tej reguły żadnego wyjątku.

Przy rejestracji konta nie jest konieczne wpisanie kodu na start, co nie znaczy, że sam bonus nie jest atrakcyjny. Obecnie do zdobycia jest w tym przypadku doładowanie 100% wartości pierwszego przelewu aż do 1000 PLN.

Legalny bukmacher Totolotek. Promocja na start

Tylko od gracza zależy, na co postawi otrzymane pieniądze. Może je wykorzystać na piłkę nożną, tenis albo inny sport. Totolotek w ofercie ma naprawdę wiele zakładów, a kursy i promocje cały czas się zmieniają i dorównują tym najlepszym w branży.

Wiele osób liczy na to, że pojawi się w Totolotku bonus bez depozytu albo freebet z kodem promocyjnym. Monitorujemy sytuację na bieżąco i będzie informować, gdy tylko w tej kwestii coś się zmieni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPrzegrany kupon STS to teraz nie problem – bezpieczne 10 PLN na tenis!
Następny artykułJaki wpisać kod promocyjny, by dostać kasę od bukmachera? Bonusy 2020!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)