Znany na całą Polskę bukmacher Totolotek wprowadził do szerokiej oferty Bezpieczny Kupon. Ta usługa pozwoli Ci otrzymać zwrot w wysokości dziesięciokrotności stawki w przypadku źle wytypowanego jednego zakładu na kuponie! 

Jeśli chcesz skorzystać z Bezpiecznego Kuponu, trzeba koniecznie spełniać kilka warunków:

  • Obstawić kupon prosty
  • Największy kurs pojedynczego wydarzenia to 5.00
  • Maksymalna stawka to 300 PLN

Promocja bukmacherska od Totolotka jest dostępna dla wszystkich klientów Totolotka. Jeżeli chcesz zostać ich klientem i skorzystać z rabatu, zrób to na stronie bukmachera totolotek.

Warto dołączyć już teraz, ponieważ dla nowych graczy bukmacher przygotował 20 PLN bez depozytu, a także 500 PLN za pierwszą wpłatę na konto!

Totolotek wprowadza Bezpieczny Kupon!

Uwaga! Kupon nie jest brany pod uwagę, jeżeli jedno z wydarzeń zostanie odwołane, a drugi typ będzie źle trafiony. Warto również przypomnieć, że w tej promocji nie można obstawiać na żywo!

Zainteresowany grą online? Koniecznie wejdź na  Milenium kod bonusowy 2018 i dowiedz się, jak otrzymać bezpłatne 20 PLN na zakłady bukmacherskie!

_________________
Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW jaki sposób zarabiają bukmacherzy
Następny artykułForBET jest sponsorem klubu żużlowego!