W internecie pojawił się właśnie oficjalny trailer gali FAME MMA 3, która zaplanowana jest na koniec marca 2019 roku. Zobacz wideo już teraz i dowiedz się więcej na temat obstawiania tej imprezy!

Zakłady FAME MMA 3. Pojawiła się oficjalna zapowiedź!
Zakłady FAME MMA 3. Pojawiła się oficjalna zapowiedź!

FAME MMA 3 zakłady online

Obstawianie FAME MMA 3 dostępne jest od pewnego czasu w LV BET. Jeżeli chcesz, już teraz możesz sprawdzić kursy FAME MMA 3 i tym samym dowiedzieć się, kogo traktuje się za faworyta konkretnej walki.

Trzecią edycję pierwszego polskiego cyklu freak fightów będzie można obejrzeć nie tylko na żywo w hali w Łodzi, ale również za pośrednictwem internetu.

etoto bonus kod promocyjny
etoto bonus kod promocyjny

Podczas FAME MMA 3 będzie można obejrzeć w akcji wielu celebrytów i „gwiazd” polskiego internetu, między innymi, YouTube’a oraz Instagrama. Oto oficjalna rozpiska:

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 3 znajdziecie na oficjalnej stronie marki LV BET. Wspomniany portal jest oficjalnym partnerem gali i tym samym znajdziemy u niego nie tylko sporo zakładów na event, ale również – prawdopodobnie – interesujące akcje konkursowe.

FAME MMA 3 zapowiedź

Już teraz obejrzyj oficjalny trailer FAME MMA 3. Zobacz wszystkich bohaterów gali. Kto twoim zdaniem wygra swój pojedynek? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie FAME MMA 3. Poradnik dla każdego!
Następny artykułObstawiaj i wygraj koszulkę reprezentacji!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)