Dotarłeś do ostatniego kroku rejestracji konta BetClic i teraz masz do wpisania kod promocyjny? Dobrze jest wiedzieć, co należy wpisać w tej rubryce!

Kod promocyjny Betclic. Co mam wpisać?
Kod promocyjny Betclic. Co mam wpisać?

Kod promocyjny BetClic

Jeżeli zdecydowałeś się na założenie konta bukmacherskiego, prawdopodobnie skusił cię przygotowany przez Betclic bonus powitalny. I jak pewnie już wiesz, musisz ukończyć proces rejestracji, by zgarnąć prezent na start.

Na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego BetClic do wpisania jest kod promocyjny. Wielu graczy pozostawia to miejsce puste, bo po prostu nie wie, co z tym „fantem” zrobić. A szkoda, bo przecież premie to świetny sposób na sprawdzanie możliwości bukmachera.

etoto bonus kod promocyjny
etoto bonus kod promocyjny

Bonus powitalny BetClic. Jaki kod wykorzystać?

Jaki jest aktualny kod do wpisania w BetClic? Możesz użyć słowa „BETONLINE„. Jest krótkie i nikomu nie powinno sprawić nawet najmniejszych kłopotów.

Czy tylko nowi klienci mogą wykorzystać hasło promocyjne? Na ten moment tak, gdyż BetClic nie przygotował jeszcze żadnej oferty dla regularnie obstawiających, gdzie można by było wpisać jakiś kod bonusowy.

Miej na uwadze, że stary bonus powitalny BetClic jest nieważny, gdyż odbierało się go na stronie działającej w Polsce niezgodnie z prawem. Masz więc teraz czystą kartkę i możesz zacząć grać u tego bukmachera od nowa!

Interesują cię inne podobne promocje? Na naszej stronie zawsze opisujemy te najciekawsze. Śledź portal Poradnik Bukmacherski, a nie przegapisz żadnego istotnego newsa! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.