Dotarłeś do ostatniego kroku rejestracji konta BetClic i teraz masz do wpisania kod promocyjny? Dobrze jest wiedzieć, co należy wpisać w tej rubryce!

Kod promocyjny Betclic. Co mam wpisać?

Kod promocyjny BetClic

Jeżeli zdecydowałeś się na założenie konta bukmacherskiego, prawdopodobnie skusił cię przygotowany przez Betclic bonus powitalny. I jak pewnie już wiesz, musisz ukończyć proces rejestracji, by zgarnąć prezent na start.

Na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego na www.Betclic.pl do wpisania jest kod promocyjny. Wielu graczy pozostawia to miejsce puste, bo po prostu nie wie, co z tym „fantem” zrobić. A szkoda, bo przecież premie to świetny sposób na sprawdzanie możliwości bukmachera.

polski bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Bonus powitalny BetClic. Jaki kod wykorzystać?

Jaki jest aktualny kod do wpisania w BetClic? Możesz użyć słowa „KOD510„. Jest krótkie i nikomu nie powinno sprawić nawet najmniejszych kłopotów.

Czy tylko nowi klienci mogą wykorzystać hasło promocyjne? Na ten moment tak, gdyż BetClic nie przygotował jeszcze żadnej oferty dla regularnie obstawiających, gdzie można by było wpisać jakiś kod bonusowy.

Miej na uwadze, że stary bonus powitalny BetClic jest nieważny, gdyż odbierało się go na stronie działającej w Polsce niezgodnie z prawem. Masz więc teraz czystą kartkę i możesz zacząć grać u tego bukmachera od nowa!

Cashback Betclic Polska – co to jest?

Betclic polska strona www
Betclic polska strona www

W ramach oferty powitalnej bukmachera Betclic Polska każdy gracz może liczyć na cashback. O co właściwie z tym chodzi? Mowa o zwrocie, dzięki któremu można nieco śmielej podejść do pierwszego obstawiania.

Oferta specjalna Betclic przewiduje przyznanie zwrotu do 510 złotych w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie www.Betclic.pl lub aplikacji mobilnej. Cashback wynosi dokładnie 100% wartości stawki, chyba że ta przekracza kwotę 510 zł.

Poza wpisaniem kodu nie trzeba w żaden sposób zgłaszać się do cashbacku. Gramy kupon tak, jak zwykle, a w razie przegranej możemy liczyć na natychmiastowy zwrot. Cały proces nawet początkującym nie powinien sprawić problemu.

Jak postawić pierwszy kupon w Betclic?

Jesteś zupełnie nowy w tej branży? Nie ma problemu! Przygotowaliśmy filmik wideo, który pokazuje jak wygląda legalne obstawianie w Betclic. Dzięki temu materiałowi zobaczysz, jak postawić swój pierwszy kupon, który podlega ewentualnemu cashbackowi na start.

Nie ma żadnego znaczenia, na co chcesz postwić. Przedstawiona przez nas sytuacja jest tylko i wyłącznie czysto teoretyczna. Pamiętaj jednak, by sprawdzić dobrze regulamin bonusu powitalnego – tylko w ten sposób nie narażasz się na żadne przykre niespodzianki!

Tak postawisz kupon w Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Interesują cię inne podobne promocje? Na naszej stronie zawsze opisujemy te najciekawsze. Śledź portal Poradnik Bukmacherski, a nie przegapisz żadnego istotnego newsa! 😉

Betclic bonus na start. Tylko z kodem aż 510 złotych!

Aktualna oferta na www.Betclic.pl nie pozwala na zdobycie aż 510 złotych. Jeżeli zatem chcemy zyskać właśnie taką kwotę, musimy przede wszystkim wpisać kod promocyjny Betclic przy zakładaniu konta.

Kod jest dostępny cały czas i nic nie zapowiada, by miał się zmienić. Warto go zapamiętać, a najlepiej wykorzystać póki jeszcze jest aktywny i ma się go w głowie.

Uwaga! Zwrot w Betclic jest dostępny tylko przy pierwszym zagranym kuponie na stronie lub w aplikacji. Inne zakłady nie są brane pod uwagę


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStrona internetowa BetClic. Bonus na start – odebrałeś?
Następny artykułJak za darmo oglądać mecze w BetClic PL?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)