Każdy nowy gracz u legalnego bukmachera BetClic Polska może otrzymać cashback 500 PLN! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej promocji powitalnej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Cashback 500 PLN w Betclic Polska!
Cashback 500 PLN w Betclic Polska!

Bonus na start w Betclic

Oferta powitalna to już coś niemal tak standardowego jak kursy bukmacherskie. Większość legalnych bukmacherów w naszym kraju przyznaje premie za wpłaty numer jeden, ale BetClic pod tym względem postanowił się wyróżnić.

Sami oceńcie czy to dobrze, czy źle – u bukmachera BetClic Polska znaleźć można bonus w formie zwrotu od przegranego kuponu. Cashback wynieść może nawet 500 PLN! Czyli jest to darmowy zakład bez ryzyka.

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Kod bonusowy BetClic Polska

W jaki sposób to działa? Po prostu obstawiamy w BetClic, a jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, dostaniemy 100% zwrotu do kwoty 500 PLN!

Konto u bukmachera pozwala też na oglądanie transmisji w jakości HD. Dostępne w BetClic mecze online są legalne i atrakcyjne zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i innych dyscyplin.

Cashback w BetClic Polska:

  1. Wchodzimy na Betclic.pl
  2. Rejestrujemy konto
  3. Kod promocyjny to KOD500
  4. Stawiamy pierwszy kupon
  5. Zgarniamy zwrot do 500 PLN w przypadku porażki w pierwszym zakładzie!

Nieważne czy interesuje cię obstawianie w Betclic na telefonie, czy tradycyjnie. Rejestracji można dokonać również na smartfonie i tablecie, a bonus i tak będzie zaliczony!