Każdy nowy gracz u legalnego bukmachera BetClic Polska może otrzymać cashback 550 PLN! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej promocji powitalnej? Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Cashback 550 PLN w Betclic Polska! Kod promocyjny "KOD550"
Cashback 550 PLN w Betclic Polska! Kod promocyjny „KOD550”

Bonus na start w Betclic

Oferta powitalna to już coś niemal tak standardowego jak kursy bukmacherskie. Większość legalnych bukmacherów w naszym kraju przyznaje premie za wpłaty numer jeden, ale BetClic pod tym względem postanowił się wyróżnić.

Sami oceńcie czy to dobrze, czy źle – u bukmachera BetClic Polska znaleźć można bonus w formie zwrotu od przegranego kuponu. Cashback wynieść może nawet 550 PLN! Czyli jest to darmowy zakład bez ryzyka.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kod bonusowy BetClic Polska

W jaki sposób to działa? Po prostu obstawiamy w BetClic, a jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, dostaniemy 100% zwrotu do kwoty 550 PLN!

Konto u bukmachera pozwala też na oglądanie transmisji w jakości HD. Dostępne w BetClic mecze online są legalne i atrakcyjne zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i innych dyscyplin.

Cashback w BetClic Polska

  1. Wchodzimy na Betclic.pl
  2. Rejestrujemy konto
  3. Kod promocyjny to KOD550
  4. Stawiamy pierwszy kupon
  5. Zgarniamy zwrot do 550 PLN w przypadku porażki w pierwszym zakładzie!

Nieważne czy interesuje cię obstawianie w Betclic na telefonie, czy tradycyjnie. Rejestracji można dokonać również na smartfonie i tablecie, a bonus i tak będzie zaliczony!

Najwyższy cashback w Polsce – 550 zł!

Dostępny w Betclic cashback to najwyższa tego typu premia dostępna w naszym kraju. Żaden inny bukmacher nie oferuje klientom do 550 złotych w formie zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Zasady promocji powitalnej są na tyle proste, że łatwo je wytłumaczyć. Wszystko sprowadza się do zagrania kuponu numer jeden po rejestracji na www.Betclic.pl. Gdy okazuje się, że pierwszy zakład jest nietrafiony, bukmacher przyznaje do 550 złotych zwrotu jako cashback 100% wniesionej stawki.

Uwaga! Najwyższy cashback w Polsce, czyli 550 zł w Betclic, można otrzymać tylko jeśli wpisze się kod promocyjny KOD550. Bez hasła bonusowego nie jest możliwe dokonanie rejestracji z bonusem online w takiej wysokości!

Betclic legalny bukmacher w internecie

Jak obstawia się mecze online w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Legalny bukmacher Betclic to jedna z najpopularniejszych propozycji dla polskich typerów. Zagraniczna marka dostępna w polskim wydaniu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a przy tym cały czas organizuje wiele promocji, konkursów z nagrodami i tym podobnych.

Jeżeli nadal ktoś się nad tym zastanawia, informujemy już teraz – Betclic to legalny bukmacher internetowy. Granie u niego nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami natury prawnej! Bezpiecznie jest też u niego odebrać bonus powitalny – do 550 złotych z kodem KOD550!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo można obstawiać w BetClic w Polsce?
Następny artykułBukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)