Bukmacher Fortuna od pewnego czasu pozwala na obstawianie meczów bez weryfikacji danych. Jak to właściwie się odbywa? Poznaj szczegóły już teraz!

Jak grać w Fortunie bez weryfikacji?
Jak grać w Fortunie bez weryfikacji?

Fortuna konto tymczasowe

Jeżeli jesteście na bieżąco z branżą bukmacherską, na pewno słyszeliście o czymś, co przedstawia się jako konto tymczasowe Fortuna. Jest to profil gracza, który pozwala na obstawianie meczów jeszcze przed przesłaniem skanów dokumentów tożsamości.

Granie na koncie bez weryfikacji w przypadku opisywanego bukmachera może trwać maksymalnie niecały miesiąc. Po tym czasie gracz musi przesłać niezbędne dokumenty albo pożegnać się z możliwością obstawiania na prawdziwe pieniądze.

Każdy, kto posiada konto tymczasowe może wpłacać na nie pieniądze (maksymalnie do 5000 PLN), ale nie działa to już w drugą stronę, tak więc ewentualne wygrane pozostają u bukmachera do momentu, w którym nie przedstawimy tego, czego się od nas wymaga.

Bukmacher bez weryfikacji

Zwolenników zakładania profili bez weryfikacji jest niemal tylu samo, co przeciwników. Z jednej strony to znakomita okazja do tego, by w szybkim czasie zagrać i wypróbować możliwości. Z drugiej – nie jest to nic innego, jak przedłużanie w czasie tego, co i tak jest konieczne!

Owszem, jeżeli chcecie dzisiaj zagrać na konkretny mecz i nie macie głowy do dzielenia się zdjęciami swojego dowodu czy paszportu, super sprawa! W innym przypadku radzimy jednak od razu przejść przez pełną rejestrację. Szczególnie, że dzięki niej odbiera się bonus powitalny!

Warto odpowiedzieć sobie przede wszystkim na pytanie, co takiego interesuje nas u danego bukmachera. Może mecze tenisa za darmo, jakaś promocja, a może coś jeszcze innego. Trzeba przyznać, że profil bez weryfikacji dobry jest w sytuacji, gdy chcemy sprawdzić konkretną markę w praktyce, a do tej pory jeszcze nie mieliśmy z nią nigdy do czynienia!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSzybki przelew Totalbet. Pieniądze na koncie w 8 minut!
Następny artykułJak wpłacać pieniądze do bukmachera?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)