WTA Finals to masa okazji do obstawiania, ale także niekoniecznie małe ryzyko przegrania kuponu. Na szczęście, STS bukmacher przygotował bezpieczne 10 PLN na tenis!

Przegrany kupon STS to teraz nie problem - bezpieczne 10 PLN na tenis!
Przegrany kupon STS to teraz nie problem – bezpieczne 10 PLN na tenis!

STS bezpieczny kupon – 10 PLN zwrotu!

Legalny bukmacher STS ma dla graczy 10 PLN, które można otrzymać w formie zwrotu. Promocja jest dostępna dla wszystkich, a sprowadza się do zagrania kuponu z co najmniej dwoma typami na dokładne wyniki meczów WTA Finals.

W ramach oferty specjalnej każdy gracz może liczyć na premię 10 PLN. Kwota ta nie może być mniejsza oraz większa. Jedno konto to maksymalnie jeden zwrot.

polski bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Promocja obowiązuje tylko na mecze tenisowe WTA Finals. W kuponie kwalifikacyjnym należy zawrzeć co najmniej dwa typy na dokładne wyniki meczów rozgrywane we wspomnianej imprezie.

Zwrot 10 PLN w STS ✅ Kwalifikacyjne kupony to:
⬇️⬇️⬇️

  • Stawka 21 PLN
  • Co najmniej 2 typy na dokładne wyniki WTA Finals
  • Zagrane do 31 października
  • Postawione bez korzystania z opcji cash-out itp.
  • Mobilnie czy na stronie internetowej – nie ma to tu żadnego znaczenia!

Oferta obowiązuje do dnia 31 października. Do tego czasu gracz może postawić kupon kwalifikacyjny, a więc na swój sposób zapisać się do promocji.

Typerzy mogą otrzymać maksymalnie jedną premię zwrotną. Dostaje się ją do 7 listopada – w tej kwestii marka STS nie podaje większych szczegółów.

STS – darmowe mecze online, tenis, obstawianie legalne na 100%!

WTA Finals w ofercie STS to zarówno zakłady online, jak i darmowe mecze w internecie. Tenis dostępny jest w postaci streamów niemal o każdej porze dnia i nocy – dosłownie codziennie, bo chyba nie ma dnia, by nie organizowany był jakiś mniej lub bardziej spektakularny turniej.

Nowi gracze bukmachera STS mogą obecnie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i zdobyć 29 PLN bez depozytu. To pierwsza z dwóch premii – kolejna wynosi nawet 1200 PLN i jest bonusem 100% od wpłaty numer jeden!

Granie w STS jest w naszym kraju legalne. To na ten moment najpopularniejsza tego typu strona na rynku!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenisowy bonus w Betclic to 50 PLN dla typerów!
Następny artykułTotolotek a kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji konta?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)