Bukmacher LV BET przygotował na ten weekend zabawę Super Typer. Jeżeli weźmiesz w niej udział, będziesz miał szansę na zdobycie nagrody w wysokości 20000 PLN!

Super Typer, czyli konkurs LV BET z nagrodą 20000 PLN!
Super Typer, czyli konkurs LV BET z nagrodą 20000 PLN!

Promocje bukmacherskie w LV BET

Promocja jest dostępna do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu 23. kolejki Premier League. Oznacza to, że aby się do niej zakwalifikować, musisz zagrać kupon promocyjny do 19 stycznia do godziny 13.29. 

Każdy z graczy ma prawo do zagrania jednego kuponu promocyjnego. Zakład musi zawierać wszystkie 10 meczów z danej kolejki Premier League i nie może być związany z innymi rozgrywkami piłkarskimi. 

LV BET przygotował nagrody w przypadku trzech scenariuszy:

  • 10 typów na 10 – 20.000 PLN bonusu
  • 9 typów na 10 – 5000 PLN bonusu
  • 8 typów na 10 – 10 PLN bonusu

Jaki kod promocyjny LV BET?

Do akcji specjalnej nie wliczają się typy inne od 1X2. Na każdy mecz można zagrać tylko jedną z możliwości. W przypadku trafienia mniejszej liczby zakładów niż 8, nie przysługuje uczestnikowi żaden bonus. 

LV BET przyzna pieniądze z promocji w dniu 21 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek. Środki przed zleceniem wypłaty trzeba postawić przynajmniej jeden raz – szczegóły na ten temat znajdziecie w oficjalnym regulaminie promocji. 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta internetowego u bukmachera LV BET, musisz je założyć, by wziąć udział w opisywanej zabawie. Profil gracza rejestruje się za darmo, a podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można opcjonalnie wykorzystać LV BET kod promocyjny

Na ten moment hasło bonusowe dla nowych graczy LV BET to „BETONLINE„. Tylko przy zakładaniu konta możliwe jest jego wykorzystanie! 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak oglądać mecze tenisowe za darmo w Forbet?
Następny artykułFreebet PZBUK. 25 PLN do końca tygodnia!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)