Czy można obstawiać mecze i regularnie wygrywać? Obalamy niektóre mity i prezentujemy fakty, jakich nie znajdziecie na innych portalach bukmacherskich!

Jak obstawiać mecze i wygrywać?
Jak obstawiać mecze i wygrywać?

Obstawianie meczów

Firmy bukmacherskie nie są instytucjami charytatywnymi. Jak widać po banerach reklamowych i nie tylko, takie podmioty są zazwyczaj w dobrych kondycjach finansowych. Nie oznacza to jednak, że nie da się u nich regularnie wygrywać.

Na pewno wygrywanie u bukmachera nie jest proste. Nie ma jednego, skutecznego systemu, który dawałby nam wysokie zyski za każdym razem, gdy postawimy konkretny kupon. Istnieją, co prawda, pewne systemy bukmacherskie, jednak z ich skutecznością bywa różnie.

Nie powinniście dawać się nabierać na cudowne, jedyne w swoim rodzaju programy, które pokazują, co grać i kiedy, a następnie zrobią was osobę bogatą. Taki „wynalazek” nie ma prawa istnieć, bo przeczyłoby to jakiejkolwiek logice.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Nieprawdą jest także to, że bukmacher zarabia dopiero wtedy, gdy my przegrywamy. Owszem, z nieudanych kuponów także ma zyski, ale liczy się w tej kwestii przede wszystkim marża! Niską marżę u legalnych bukmacherów mają znani bukmacherzy STS i Etoto.

Jeżeli interesuje was zatem przede wszystkim skuteczne obstawianie meczów, musicie uzbroić się w cierpliwość, nauczyć się analizować statystyki oraz polować na ciekawe okazje w postaci dobrych kursów.

Poza tym warto wziąć pod uwagę typy bukmacherskie i analizy Ekspertów ze znanych stron bukmacherskich, na których typerzy i gracze mają wysoką skuteczność. Jeżeli interesujesz się piłką nożna, tenisem i innymi popularnymi dyscyplinami to najlepsze typy znajdziesz na forum BetOnline.net.pl i TypyDnia.net.pl. Jeżeli obstawiasz e-sport to najlepszą stroną z typami dla Ciebie to VirtualBet.pl.

Nie możecie liczyć na to, że nawet z dużym doświadczeniem i wiedzą będziecie sporo wygrywać, ale zauważycie na pewno, iż dzięki nim zyskujecie w ogólnych rozrachunku znacznie więcej, niż jeszcze jakiś czas temu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym jest bonus powitalny u bukmachera?
Następny artykułJaki bukmacher najlepszy w Polsce?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)