Dostępny w Betfan cash-out cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak dokładnie to działa? Co to za opcja, która tak bardzo spodobała się typerom w całym kraju?

Betfan cash-out. Co to jest, jak to działa?
Betfan cash-out. Co to jest, jak to działa?

Betfan cash-out, czyli zamykanie kuponu

Nie trzeba obstawiać bardzo często albo za duże pieniądze, by wiedzieć o tym, iż bardzo często kupony kończą się porażką przez jeden lub dwa mecze.

Los potrafi płatać figle, ale Betfan opcją cash-out chce pomóc graczom z tym walczyć. O co tutaj chodzi? Mowa o funkcji, która pozwala na zamykanie kuponu jeszcze przed zakończeniem wszystkich meczów, jakie się w nim znajdują.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Cashout u bukmachera to pomocna funkcja, ponieważ nie trzeba czekać do zakończenia wszystkich spotkań, by zgarnąć pieniądze. Oczywiście, to cały czas zależy od Betfan, ile zaproponuje graczowi. Ten może się zgodzić, ale także nie musi.

Jak zakończyć zakład w Betfan online?

Czy cashout w Betfan jest dostępny cały czas czy tylko w wybrane dni bądź godziny? Dobrą wiadomością jest fakt, że z tej funkcji da się korzystać o każdej porze dnia i nocy przez cały rok!

Nie trzeba martwić się o legalność tego przedsięwzięcia. Bukmacher Betfan działa zgodnie z prawem, a co za tym idzie oferuje jedynie takie możliwości, które są bezpieczne i nie kolidują z przepisami obowiązującymi w naszym kraju.

Czy zawsze warto zamykać kupon u bukmachera Betfan?

Kiedy bukmacher zgodzi się na to, byśmy zamknęli kupon, pomyślmy dwa razy, zanim przystaniemy na jego propozycję. Musimy mieć na uwadze, że firmy typerskie to nie instytucje charytatywne, a każde ich działanie jest nastawione na zysk albo minimalizowanie strat.

Dobrze jest przeanalizować, czy zakład, który chcemy zamknąć, rzeczywiście na coś takiego zasługuje. Może się okazać, że więcej zarobimy, gdy wykażemy się większą cierpliwością. Oczywiście, nie zawsze warto jest czekać kilka dni na rozstrzygnięcie jednego spotkania, gdyż wcześniej można spieniężyć kupon i tym samym mieć większy budżet na działania w najbliższych godzinach.

Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?
Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?

Propozycje bukmacherów nie zawsze są opłacalne. Jeżeli do roztrzygnięcia są jeszcze dwa, trzy mecze faworytów, w większości przypadków lepiej jest poczekać, niż decydować się na zgarnięcie finansowego pewniaka na konto.

Czy pieniądze z cash outu są prawdziwą gotówką?

Wiele środków otrzymywanych od bukmacherów to bonusy, dlatego gracze bardzo ostrożnie podchodzą do takich akcji jak chociażby cash out. Niektórzy mają wątpliwości, czy aby na pewno środki z cash outu są normalną gotówką. Jak to jest z tym w rzeczywistości?

Na wielu stronach nie znajdziecie informacji na ten temat, a to bardzo istotne. W końcu nikomu nie chce się obracać pieniędzy i to po konkretnych, niekoniecznie najniższych, kursach. Na szczęście, zamykanie kuponu to nie otrzymywanie bonusu, a realnej gotówki, z którą możemy robić to, co tylko nam się podoba.

Jak rozpocząć obstawianie w Betfan? Rejestracja jest darmowa, a bonus to ponad 3000 PLN!

Jeżeli jeszcze nie jesteśmy zarejestrowani na stronie www.Betfan.pl już za samo założenie konta otrzymamy nawet 3000 PLN ekstra. Część pieniędzy przyznaje się w formie doładowań przelewów, natomiast reszta to powiększenie wygranych x10!

Jakby tego było mało, nowo zarejestrowani klienci mogą przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Dzięki temu do odebrania mają nawet 100 złotych zakładu bez ryzyka. Co dzięki niemu możemy zyskać?

Oficjalna strona bukmachera Betfan
Oficjalna strona bukmachera Betfan

Obiecane 100 zł przyznawane jest w formie zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie www.Betfan.pl lub w aplikacji mobilnej. Ogromną zaletą tej promocji jest to, że odebrane z powrotem pieniądze są gotówką, a nie premią. W ten sposób możemy je od razu wypłacić albo przeznaczyć na granie kolejnych kuponów.

Cashout dostępny jest nie tylko w Betfan. Co oferuje STS?

Jeżeli cash out to opcja, która bardzo przypadła nam do gustu, nie jesteśmy skazywani tylko na Betfan. Wielu innych bukmacherów online oferuje zamykanie kuponów przed czasem. Najpopularniejszy z nich to portal www.STS.pl.

Nowi klienci w STS mają do odebrania nawet 29 PLN bez depozytu na start, a oprócz tego do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN na legalne karty online (jako zakład bez ryzyka). Przygotowaliśmy materiał, który pokazuje jak zakłada się darmowe konto typerskie w STS i gdzie wpisuje się kod na darmowy bonus. Aktywne hasło bonusowe to „BETONLINE„.

A ty lubisz zamykać kupony przed czasem czy bez względu na wszystko zawsze czekasz do końca? 😉


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna czy STS – która firma wydaje się być ciekawsza?
Następny artykułOpinie graczy o Sport Betfan
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)