Co na start dla nowych graczy przygotował legalny bukmacher Betfan? Czy to freebet, czy może bonus za pierwszy depozyt – dowiesz się tego już za chwilę. Przeczytaj najnowsze informacje!

Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?
Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?

Betfan bonus powitalny 3000 PLN!

Bonus powitalny Betfan to najwyższa premia na start na rynku. Nigdzie nie znajdziecie tak dużej kasy na początek, jak właśnie u tego bukmachera. I co najważniejsze – wszystko to zupełnie legalnie.

Aby odebrać nawet 3000 PLN na dobry początek obstawiania w Betfan, należy wykonać tylko kilka bardzo prostych kroków. A to wszystko dla każdego, kto założy konto!

Jak odebrać kasę w Betfan online?

Co trzeba zrobić, by otrzymać 3000 złotych od Betfan? Oto krótka instrukcja, która przyda się każdemu chętnemu do obstawiania u tego buka:

  1. Wchodzimy na Betfan.pl
  2. Zakładamy darmowe konto
  3. Aktualny kod promocyjny to BETONLINE
  4. Dokonujemy wpłaty i obstawiamy
  5. Dostajemy bonus 10% od trzech pierwszych wpłat
  6. Obstawiamy
  7. Dostajemy wygrane x10!

OBEJRZYJ VIDEO z instrukcją, jak to wszystko wygląda w praktyce:

Trudno dokładnie nazwać ten rodzaj promocji. Nie jest to freebet, nie jest to też standardowy bonus powitalny. Najistotniejsze wydaje się jednak to, że do zdobycia jest nawet 3000 PLN!

Jeżeli właśnie rejestrujesz się w Betfan, musisz pamiętać, że tylko na starcie masz prawo do tego, by wpisać kod promocyjny. Jeżeli nie zrobisz tak od razu, później nie będziesz miał już możliwości!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.