Co na start dla nowych graczy przygotował legalny bukmacher Betfan? Czy to freebet, czy może bonus za pierwszy depozyt – dowiesz się tego już za chwilę. Przeczytaj najnowsze informacje!

Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?
Bukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?

Betfan bonus powitalny 3000 PLN!

Bonus powitalny Betfan to najwyższa premia na start na rynku. Nigdzie nie znajdziecie tak dużej kasy na początek, jak właśnie u tego bukmachera. I co najważniejsze – wszystko to zupełnie legalnie.

Aby odebrać nawet 3000 PLN na dobry początek obstawiania w Betfan, należy wykonać tylko kilka bardzo prostych kroków. A to wszystko dla każdego, kto założy konto!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jak odebrać kasę w Betfan online?

Co trzeba zrobić, by otrzymać 3000 złotych od Betfan? Oto krótka instrukcja, która przyda się każdemu chętnemu do obstawiania u tego buka:

  1. Wchodzimy na Betfan.pl
  2. Zakładamy darmowe konto
  3. Aktualny kod promocyjny to BETONLINE
  4. Dokonujemy wpłaty i obstawiamy
  5. Dostajemy bonus 10% od trzech pierwszych wpłat
  6. Obstawiamy
  7. Dostajemy wygrane x10!

Nie wiesz, gdzie wpisać przygotowany przez Betfan kod promocyjny? Teraz już na pewno nie będziesz miał z tym żadnego problemu:

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Trudno dokładnie nazwać ten rodzaj promocji. Nie jest to freebet, nie jest to też standardowy bonus powitalny. Najistotniejsze wydaje się jednak to, że do zdobycia jest nawet 3000 PLN! A na tym jeszcze nie koniec, o czym każdy z was będzie mógł przekonać się za chwilę!

Jeżeli właśnie rejestrujesz się w Betfan, musisz pamiętać, że tylko na starcie masz prawo do tego, by wpisać kod promocyjny BETONLINE. Jeżeli nie zrobisz tak od razu, później nie będziesz miał już możliwości!

Zakład bez ryzyka 100 PLN – po to wpisuje się kod promocyjny!

Przygotowany przez Betfan bonus powitalny to nie tylko 3000 złotych do zdobycia na dobry początek obstawiania. To także nawet 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Aby go odebrać, potrzebny jest w pierwszej kolejności kod promocyjny. Aktualny brzmi BETONLINE.

Zakład bez ryzyka pozwala nam ubezpieczyć pierwszy kupon zagrany na www.Betfan.pl od nieszczęśliwej przegranej. Innymi słowy – jeżeli nie wygrywamy, otrzymujemy do 100 złotych zwrotu w ramach rekompensaty.

Teraz to, co najważniejsze – pieniądze otrzymane w tej promocji są od razu gotówką, czyli niczego nie trzeba obracać. U większości bukmacherów tego rodzaju premie są bonusem, ale tutaj jest zupełnie inaczej. Warunek jest taki, że trzeba podać kod promocyjny BETONLINE.

Zakład bez ryzyka to jedna z najlepszych możliwości na to, by sprawdzić się w obstawianiu bez ponoszenia żadnych konsekwencji finansowych. 100 złotych zwrotu to całkiem sporo i chyba w tej kwestii nikt nie powinien mieć co do tego najmniejszych wątpliwości.

Obstawianie bez podatku. Przez cały rok tylko w Betfan!

Bonus powitalny Betfan
Bonus powitalny Betfan

Tylko w Betfan można obstawiać legalnie mecze bez podatku. Jeżeli chcemy z tej opcji korzystać, nie potrzebujemy wcale konta VIP czy czegoś w tym rodzaju. Wystarcza nam jedynie darmowe konto na www.Betfan.pl.

Marka Betfan jest jedyną w Polsce, gdzie można otrzymać 14% wygranych więcej w każdym kuponie. Nie ma znaczenia czy obstawiamy popularne dyscypliny sportowe, czy może wręcz przeciwnie. Promocja bez podatku jest dla wszystkich bez wyjątku i aktywna jest przez 365 dni w roku!

W internecie można znaleźć bardzo wiele pozytywnych komentarzy dotyczących Betfan i jego opcji bez podatku. To pokazuje, że mówimy tutaj o naprawdę godnej uwagi promocji, która jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o potrzeby typerów.

A jak wy odbieracie Betfan i przygotowane przez niego oferty specjalne dla nowych graczy, ale i nie tylko? Uważacie, że to jeden z lepszych buków w kraju czy może należycie do tych, którzy nawet czegoś takiego nie biorą pod uwagę?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback 550 PLN w Betclic Polska! Kod promocyjny „KOD550”
Następny artykułFortuna konkurs z nagrodami na piłkę nożną!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)