Jaki bonus powitalny w Etoto można otrzymać w roku 2019? Już teraz sprawdź aktualne informacje oraz sprawdź dostępny kod promocyjny do wykorzystania!

Etoto bonus powitalny 2019
Etoto bonus powitalny 2019

Tylko osoby, które posiadają darmowe konto bukmacherskie mają prawo obstawiać mecze na stronie internetowej Etoto. Rejestracja to także bonus powitalny do odebrania, który w roku 2019 wygląda naprawdę atrakcyjnie!

Na ten moment każda osoba, która dokona rejestracji w Etoto może liczyć na bonus za pierwsze dwie wpłaty. Jako jedyny bukmacher w naszym kraju, Etoto pozwala na zgarnięcie aż 200% pierwszego depozytu!

Jakby tego było mało, przy wpisaniu kodu promocyjnego „ETOTO20FREE” można liczyć na 20 PLN bez depozytu, czyli bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy!

Jak zyskać przewagę nad bukmacherem?

Trzeba pamiętać o tym, że tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny oraz wykorzystać premie za depozyty (oraz bez). Jeżeli na samym początku postanowicie zrezygnować z bonusu, nie będzie on już dla was dostępny w późniejszym czasie!

Bonus powitalny Etoto 2019 może zmienić się w każdej chwili, jednak na ten moment nic nie wskazuje na to, by tak miało być. Jeżeli pasuje wam aktualna promocja dla nowych graczy, warto skorzystać z niej jak najszybciej, póki jeszcze jest udostępniona!

Darmowe konto w Etoto założycie online na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKalendarz adwentowy u bukmachera LvBET. Codziennie Bonusy dla graczy!
Następny artykułJak szybko wypłacić pieniądze u bukmachera?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)