Czy można postawić mecz u bukmachera STS przez internet, nie posiadając żadnych pieniędzy? Tak, wbrew pozorom, naprawdę jest to możliwe. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszego poradnika!

Jak obstawić mecz w STS bez kasy?
Jak obstawić mecz w STS bez kasy?

STS bez pieniędzy. Jak obstawiać?

Wyobraź sobie, że wpadł ci w oko pewniak dnia, ale nie masz obecnie środków na to, by postawić go na kuponie. Co robisz w takim przypadku? Prawdopodobnie dajesz sobie spokój i nie zastanawiasz się, czy spora wygrana nie przeleciała ci koło nosa.

Na szczęście, jest na to inny sposób. Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS online, możesz je założyć i tym samym odebrać na dobry początek 29 PLN na obstawianie.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy można grać W STS za darmo?

Bonus bez depozytu przyznawany jest dla każdego, kto przy zakładaniu konta wpisze STS kod promocyjny „BETONLINE”. Jeżeli nie wykorzystasz tego hasła, nie będziesz mógł zgarnąć tej premii.

Bonus bez depozytu oznacza, iż nie musisz wpłacać nawet złotówki, by postawić kupon i wygrać prawdziwe pieniądze. Co ważne, wszystko jest w stu procentach legalne, a więc zgodne z obowiązującym u nas prawem!

Tak odbierasz 29 PLN w STS, zobacz VIDEO:

To jeszcze nie wszystko, bowiem bonus dla nowych graczy u bukmachera STS to także nawet 1000 PLN przy dokonaniu wpłaty numer jeden.

Nie ma tutaj przesadnie o czym pisać – zlecasz pierwszy przelew na konto typerskie, a automatycznie zostanie on powiększony o 100% i to aż do okrągłego „tysiączka”!

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.