Chcesz zająć się obstawianiem meczów w stu procentach profesjonalnie? Dowiedz się, co jest ci do tego potrzebne i jak za to się zabrać!

Jak zostać zawodowym typerem?

Zawód typer

Każdy, kto interesuje się sportem, na pewno przynajmniej raz w życiu marzył o tym, by łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli – na przykład – obstawiać mecze i zarabiać dzięki temu pieniądze. 

Aby zostać zawodowym typerem, przede wszystkim należy rozpocząć systematyczne wygrywanie u bukmachera. Musicie sprawdzać swoje statystyki i skuteczność i mieć świadomość tego, jaki zysk uzyskujesz w miesiącu. 

Warto mieć na uwadze, że nawet najlepszym graczom zdarzają się wpadki i trzeba być na to przygotowanym. Jeżeli zatem chcecie zarabiać tylko na bukmacherce, będziecie musieli szczerze zapytać sami siebie, czy nawet w gorszych momentach będziecie w stanie wyżyć. 

polski bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Zawodowy typer rzadko się myli

Jeżeli chcecie zarabiać na obstawianiu meczów, musicie poważnie zająć się analizą i edukacją. Nie ma mowy o tym, by ignorować niektóre kwestie związane z matematyką czy innymi niewygodnymi dziedzinami. 

Skuteczne typowanie to także cierpliwość i sumienność. Wbrew pozorom, zawodowy typer nie ma łatwego życia – musi być na bieżąco ze wszystkimi dziedzinami sportu, a także nauczyć się nie tylko wygrywać, ale także przegrywać. 

Z pewnością nie każdy nadaje się do zawodowego obstawiania. Jeżeli jednak chcecie spróbować, nic nie stoi na przeszkodzie. Krok pierwszy to, rzecz jasna, rejestracja u bukmachera online.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać mecze na żywo bez ryzyka?
Następny artykułBonus na Wirtualne Sporty LvBET
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)