Chcesz puścić kupon przez stronę internetową STS i tym samym nie wychodzić do punktu stacjonarnego? To bardzo proste, a nasz krótki poradnik szybko ci to udowodni!

Puszczanie kuponu STS przez internet. Krok po kroku!
Puszczanie kuponu STS przez internet. Krok po kroku!

Granie w STS przez internet

Jeżeli chcesz grać w STS przez internet, przede wszystkim musisz pamiętać o tym, iż musisz mieć ukończone 18 lat, a także wymagane jest do tego konto online. To drugie zakłada się całkowicie za darmo, a cały proces rejestracji zajmuje tylko kilka chwil.

Kiedy już będziesz miał za sobą rejestrację w STS, będziesz mógł w każdej chwili logować się na swoje konto, wpłacać na nie środki i obstawiać na własnych faworytów.

Proces puszczania kuponu na stronie bukmachera STS jest bardzo prosty, dzięki czemu nie powinien sprawić problemów nawet tym, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z tego typu obstawianiem.

Już teraz możesz uruchomić nasz tutorial wideo, który krok po kroku pokazuje, w jaki sposób zagrać w STS online. Wybór meczu jest, oczywiście, przykładowy i absolutnie nie należy go traktować jako propozycję bukmacherską!

Zobacz, jak postawić kupon w STS w internecie:

Jak łatwo to sprawdzić, wszystko zajmuje niecałą minutę. Jeżeli zatem macie już wybrane swoje typy, bardzo szybko zagracie je na swoim kuponie internetowym.

Dlaczego warto grać online zamiast udawać się do punktów stacjonarnych? Głównie ze względu na wygodę i fakt, że na start w STS online otrzymuje się bonus 27 PLN za darmo i 1000 PLN za wpłatę. Wystarczy przy rejestracji podać kod promocyjny „BETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.