Tytularny sponsor Pucharu Polski przygotował freebet 50 PLN na finał tych rozgrywek! Już teraz możesz poznać szczegóły – obstawiaj i odbieraj dodatkowe środki!

Freebet w Totolotku. 50 PLN na finał Pucharu Polski!
Freebet w Totolotku. 50 PLN na finał Pucharu Polski!

Totolotek freebet za darmo

Odbierałeś juz bonus powitalny Totolotek online? Jeżeli nie, powinieneś najpierw założyć konto u tego bukmachera, jeśli chcesz, żeby freebet został ci przyznany za spełnienie warunków opisywanej przez nas promocji.

W ramach oferty specjalnej każdy z graczy może zgarnąć bonus 50 PLN. Wystarczy postawić kupon z typem na finał Pucharu Polski. Minimalna stawka to 100 PLN, a kurs – 1.05 lub wyższy.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Obstawianie w Totolotku online

Jako sponsor tytularny, Totolotek bardzo często organizuje oferty na Puchar Polski. Podatek bukmacherski jest przez niego często usuwany, a czasem gracze mogą zgarnąć nawet dodatkowe środki za aktywność! Tak właśnie jest w tym przypadku!

Bezpieczny kupon Totolotek nie kwalifikuje się do tej oferty. Musisz postawić zakład prosty, który będzie zawierał typ na spotkanie Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk.

Uwaga! Tylko kupony z dnia 2 maja są zaliczane. Bonus przyznawany jest bez względu na to czy uda ci się poprawnie wytypować mecz, czy wręcz przeciwnie.

Chcesz być z nami na bieżąco z zakładami bukmacherskimi online? Nasz portal jest dla ciebie. Mamy poradniki, informacje o premiach i wiele, wiele więcej!

totolotek freebet za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
totolotek freebet za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClick czy BetClic – która nazwa jest poprawna?
Następny artykuł500 PLN za jedną wpłatę do Forbet!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)