Jacy bukmacherzy oferują cash out? Zakłady online z opcją wczesnego zamykania kuponów to szansa na wygrywanie nawet tych typów, które stoją na przegranej pozycji!

Bukmacherzy z opcją cash out
Bukmacherzy z opcją cash out

Jakiego bukmachera wybrać do obstawiania?

Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką może mieć niezły ból głowy przy wyborze tego, u którego zdecyduje się rozpocząć typowanie. Na polskim rynku bukmacherskich w 2020 roku mamy aż 17. legalnych bukmacherów, których każda oferta jest tak naprawdę dobra i warta uwagi.

O zdecydowaniu, który zostanie przez nas wybrany decydują tak naprawdę szczegóły. Wszystko rozbija się o drobne niuanse, które mogą pozwolić nam na jeszcze lepsze i łatwiejsze dla nas obstawianie. Chociażby warto zwrócić uwagę na oferowane dyscypliny sportowy, czy e-sportowe. Ale także na przyznawane bonusy i ich warunki obrotu i wymagane kursy, czy możliwość oglądania ulubionej dyscypliny za pomocą platformy przeznaczonej do oglądania spotkań.

Warto jest jednak zwrócić również uwagę na cash out. Czym one właściwie są i jakie korzyści płyną z posiadania takiej funkcji? A także którzy bukmacherzy posiadają w swojej ofercie cash out, a także czym one się charakteryzują? Jest wiele aspektów dotyczących tej funkcji, które postaramy się w zwięzłych i prostych słowach wytłumaczyć. Czas na temat związany z Cash outem!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Czym właściwie jest cash out?

Cash out to bardzo popularna funkcja oferowana przez wielu bukmacherów na polskim rynku. Z angielskiego cash out to nic innego jak wypłata gotówki. Ważna jest ta funkcja dlatego, że mamy możliwość wcześniejszego wypłacenia środków z kuponu. Możemy w pewien sposób „odsprzedać” swój kupon, czyli otrzymać odpowiednią kwotę za trafione już spotkania i wyciągnąć część środków, czy to podczas trwania kolejnych spotkań, czy przed ich rozpoczęciem.

Jest to dość ciekawa opcja, ponieważ mamy możliwość zrezygnowania z części swoich zakładów, szczególnie, gdy uważamy, że  kolejny typ jest dość ryzykowny, lub dowiedzieliśmy się, że dany gracz nie wystąpi, a wiemy, że bez niego o wygraną może być trudno.

Dlaczego bukmacherzy wprowadzili funkcję cash out?

Można zaryzykować tezę, że zostały one wprowadzone po to, aby bukmacherzy nieco więcej zyskali. Wynika to z prostego faktu, że gdy typer nie jest w 100% pewnych swego, a bukmacher po kilku spotkaniach da mu realną kasę (oczywiście sporo niższą i średnio opłacalną po bardziej szczegółowych obliczeniach), to taki gracz postanowi wypłacić już zgromadzone środki z istniejącego kuponu. Dzięki temu bukmacherzy – na tych mniej zdecydowanych – zaoszczędzą pewną zaoferowaną kwotę, gdy ostatecznie ów kupon wszedłby przy swoim wcześniejszym kształcie.

Gdy spojrzymy z drugiej strony, to często ta funkcja może uratować poszczególnych graczy. Mianowicie, gdy zakładając, że postawiliśmy 5 spotkań, a weszły nam już 3 po dobrym kursie, a mamy możliwość wypłacenia i użyjemy funkcji cash out, a kolejne mecze nie wejdą, to bukmacher w pełni by się na nas wzbogacił, a tak, przekazał nam chociaż część środków na nasze konto depozytowe. Dlatego nie można patrzeć na to ogólnikowo, trzeba to rozdzielić. Czasem szczęście będzie sprzyjało bukmacherowi, a czasem typerom – jak to zwykle bywa w bukmacherce.

Jak działa cash out?

O cash out dowiemy się dopiero wtedy, gdy wejdziemy w historię kuponów i w konkretny zakład. Wtedy widzimy okienko, zwykle zaznaczone innym kolorem, dotyczące wypłaty części środków. Warto jest jednak wyczekać to do ostatniego momentu. Każdy bukmacher na bieżąco analizuje spotkania, które gracz ma na kuponie i proponuje odpowiednią kwotę. Najłatwiej jest to zauważyć na zakładach typu SOLO za okrągłą sumę.

Weźmy na przykład 100 złotych i mecz piłkarski z kursem 3.0. Gdy po około 75’ meczu utrzymuje się wynik remisowy. W tym momencie możemy zwykle dokonać cash out na niższą kwotę, niż postawiliśmy. I tutaj pojawia się ryzyko, albo odbieramy część kwoty, i jesteśmy tylko w pewnym stopniu na minusie, albo czekamy do końca i tracimy wszystko – lub potrajamy swój wkład, ponieważ nasz typ wszedł i drużyna na którą postawiliśmy wygrała. Właśnie dlatego cash out jest zawsze trudną decyzją.

UWAGA! Tylko kod promocyjny BETONLINE na www.STS.pl daje graczom 29 PLN na start jako bonus bez depozytu. To jedyna tak oferta w Polsce – jest ograniczona czasowo!

Gdy będziemy uparcie dążyli do tego, że w końcu tak wytypowaliśmy i po naszej analizie wynika, że drużyna powinna wygrać, a tak się nie stanie i nie skorzystamy z otrzymanej możliwości wypłaty, to stracimy całą sumę. Gdy zaryzykujemy i akurat uda się wygrać, mamy o wiele wyższy profit. Jednak oczywiście to jest pięknem sportu, że nie jest on w pełni przewidywalny. Dlatego wszystko tak naprawdę zależy od charakteru gracza, jego układu nerwowego i samego szczęścia.

Którzy bukmacherzy oferują możliwość dokonania cash outu?

Czas przejść do konkretów i bukmacherów, którzy posiadają w swojej ofercie funkcję cash out. Jest ich stosunkowo nie dużo, niektórzy oferują dość podstawowy cash out, inni mają jego bardziej rozbudowaną formę. Jak to wygląda w praktyce?

Aktualnie na naszym rynku prawie połowa legalnych bukmacherów posiada taką możliwość. Oto lista tych, u których mamy możliwość dokonania cash out:

  1. STS – najbardziej znany bukmacher n naszym rynku, dlatego nie ma co dziwić, że daje on taką możliwość swoim graczom. W STS możemy dokonać cash out praktycznie na wszystkie typy zakładów, czyli zarówno kupony przedmeczowe, live, solo, czy ako. Oczywiście warunkiem, który musi być spełniony to brak jakiegokolwiek przegranego spotkania. Jest to jedna z zasad u wszystkich bukmacherów. Warto jednak pamiętać, że w STS, gdy tylko rozpocznie się kolejne spotkanie z naszego kuponu, nie możemy wypłacić środków za pomocą cash-out. Gdybyśmy potrzebowali więcej szczegółów to są one opisane na stronie internetowej bukmachera.
  2. Fortuna kolejny bukmacher u którego takiej funkcji nie mogło zabraknąć. Poszli oni nieco dalej i proponują tak zwany „Early cash-out”. Możemy z niego skorzystać tylko w kuponach AKO, SOLO, LIVE. Wszystkie spotkania muszą być zakończone i poprawnie wytypowane. Warunki tutaj są bardzo podobne jak w opisanym wcześniej STS.
  3. Betclic – bukmacher, który wrócił na polski rynek w 2019 roku od samego początku wie, jak ważny dla każdego gracza jest cash out i możliwość wcześniejszego wypłacenia środków. U niego warunki związane z tą funkcją są nieco bardziej sprzyjające graczom, niż w poprzednich przypadkach. Proponuje on cash out również w przypadku trwania poszczególnych spotkań, a co więcej także wtedy, gdy nasz typ na razie przegrywa. Jedynym warunkiem jest to, że kwota cash out musi być wyższa niż stawka, za którą puściliśmy dany kupon. Dlatego chociażby, gdy postawimy 5 spotkań, trzy nam wejdą, a dwa będą trwały z czego jeden będzie „wchodził”, a drugi będzie przegrywał, to nadal będziemy mieli możliwość wypłacenia środków. Jest to jedna z lepszych ofert n a naszym rynku dotycząca cash out.
  4. Forbet do grona bukmacherów z funkcją cash out dołączył również Forbet. U nich wygląda to jeszcze inaczej. Funkcja ta jest dostępna tylko w aplikacji i stronie mobilnej. Poza tym polega dokładnie tak samo jak przewiduje to cash out u dwóch pierwszych opisanych bukmacherów. Mamy możliwość wypłaty części środków, gdy wszystkie zakłady na ten moment są zakończone jako trafione i nie zostały rozpoczęte kolejne. Wtedy pojawia nam się komunikat o tym, że możemy wyciągnąć część środków z zakładu, ale nie mogą być one mniejsze niż stawka kuponu.
  5. LV bet również w LV bet możemy cieszyć się z możliwości korzystania z funkcji cash out. Aby móc z niej skorzystać, musimy mieć przynajmniej jeden trafiony zakład, a skorzystać z tego możemy w zakładach przedmeczowych, live, oraz pojedynczych i AKO. Tutaj również możemy wypłacić środki w trakcie trwania spotkania, dlatego jest to jedna z bardziej sprzyjających ofert dla graczy od LV bet.
  6. PZBUK – cash out jest również dostępny od tego bukmachera. W PZBUK wszystko wygląda bardzo tradycyjnie. Możemy skorzystać z tej funkcji dopiero wtedy jak zakończone dotychczas zdarzenia będą poprawnie wytypowane i nie będzie rozpoczęty kolejny mecz. Wtedy pojawi się przycisk „wypłać”, który pozwoli nam odebrać część wygranej.
  7. eTOTO także ten bukmacher znalazł się wśród tych, którzy udostępnili funkcję cash out dla swoich graczy. Możemy z niej skorzystać na zakłady przedmeczowe, ale również live, AKO i SOLO. U tego bukmachera sprawa z cash out wygląda tak, że mamy specjalne zdarzenia, które podlegają tej funkcji. Wystarczy zaznaczyć przy wybieraniu spotkań, aby pokazywało nam te, które wchodzą w możliwość korzystania z tej funkcji.
  8. TOTALBET ostatnim bukmacherem na naszej liście i na całym rynku dotyczącym obstawiania meczów w naszym kraju z funkcją cash out jest właśnie TOTALBET. Ten bukmacher oferuje nam klasycznie – możliwość korzystania z tej funkcji na zakłady AKO i SOLO, a także te przedmeczowe i na żywo. Aby zobaczyć, czy możemy wypłacić środki wcześniej wystarczy kliknąć przycisk „Sprawdź cash out”. Wtedy zostajemy poinformowani, czy możemy z niej skorzystać, czy nie.

Cash out – system na regularne zarabianie u bukmachera?

Cash out w STS - na wypadek, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli
Cash out w STS – na wypadek, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli

Jak widać cash out w naszym kraju to dość popularna funkcja wykorzystywana przez bukmacherów. Gracze nauczyli się już z niej korzystać, a dzięki temu każdy z nas może tak naprawdę decydować o tym, czy chce być dalej w grze, czy grać bardziej zachowawczo i otrzymać chociaż część swoich środków.

Właśnie dlatego coraz większa liczba bukmacherów decyduje się na taki krok. Nic tak naprawdę ich to nie kosztuje, a takie – można powiedzieć – ubezpieczenie swojego kuponu daje typerom spokojniejszą głowę i świadomość, że gdy chociaż część meczów wejdzie, będą mogli wypłacić te środki i nie być na minusie. Nie wiemy, czy ci, którzy takiej funkcji nie mają, myślą o wprowadzeniu jej. Warto zaznaczyć, że coś bukmacherów musi odróżniać. Niektórzy bardziej pójdą w oferowanie takich funkcji jak cash out, inni zdecydują się na posiadanie w swojej ofercie niszowych dyscyplin sportowych, a jeszcze kolejni na wprowadzenie zakładki Betgames, jak STS, który zrobił to jako pierwszy na rynku.

Nie ma więc co umoralniać tych, którzy tego nie posiadają. Naszym zdaniem jednak jest to jedna z ciekawszych możliwości dana graczom, aby mogli sami dla siebie być czasem bukmacherem i decydowali o tym, czy środki wpłyną na ich konto i w jakim stopniu. Czy jako część pieniędzy z możliwości wcześniejszej wypłaty, czy klasycznie po rozliczeniu kuponu, gdy trafimy wszystkie zdarzenia. Właśnie dlatego musimy cieszyć się, że mamy takie szerokie spektrum możliwości wyboru bukmachera w naszym kraju. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułJak znaleźć fałszywą witrynę hazardową
Następny artykułCzy można grać bez pasji do gier?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)