Tylko do końca tygodnia gracze bukmachera PZBUK mają czas na to, by odebrać freebet 25 PLN! Jeżeli jesteś zainteresowany tą promocją, możesz przeczytać o niej już teraz!

Freebet PZBUK. 25 PLN do końca tygodnia!
Freebet PZBUK. 25 PLN do końca tygodnia!

Freebet PZBUK 2019

W ramach najnowszej promocji od PZBUK każdy może otrzymać freebet 25 PLN, czyli pieniądze możliwe do wykorzystania w tak zwanym darmowym zakładzie. MImo że opisywana akcja dotyczy tenisa, premię zdobytą dzięki niej można przeznaczyć na typowanie także innych sportów! 

Co musi zrobić gracz, by otrzymać obiecany freebet? Pierwszym krokiem jest postawienie do 27 stycznia kuponu z minimum trzema zdarzeniami związanymi z Australian Open 2019. Stawka nie może być niższa od 150 PLN, a kurs ogólny wynosić mniej niż 3.0.

PZBUK nie wymaga żadnego kodu promocyjnego ani zapisywania się do oferty. Jedynym warunkiem jest spełnienie wszystkich kryteriów dotyczących kuponu, jakie podaliśmy powyżej. 

Legalny bukmacher PZBUK

Freebet przyznany zostanie automatycznie w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia promocji. Można zatem spodziewać się go już po Australian Open, jednak przed wieloma innymi bardzo interesującymi wydarzeniami! 

Interesuje cię szybka wypłata pieniędzy u bukmachera, a może zależy ci głównie na wysokich kursach? Bez względu na to wszystko zawsze warto wziąć pod uwagę przynajmniej kilak firm dostępnych na polskim rynku. Niestety, nie ma co ukrywać, że PZBUK do tych najlepszych absolutnie nie jest zaliczany!

Pamiętaj, by odwiedzać nasz portal częściej, gdyż na bieżąco publikujemy w nim nie tylko poradniki bukmacherskie, ale także liczne newsy dotyczące najnowszych bonusów i tym podobnych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuper Typer, czyli konkurs LV BET z nagrodą 20000 PLN!
Następny artykułSzybki przelew Totalbet. Pieniądze na koncie w 8 minut!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)