Legalny bukmacher to marka BetClick czy BetClic? Dla jednych może wydawać się to śmieszne, ale dla wielu typerów stanowi poważny dylemat!

BetClick czy BetClic – która nazwa jest poprawna?

BetClick bukmacher online

BetClic Polska to strona internetowa, którą na pewno kojarzycie jeszcze przed wprowadzeniem w życie ustawy hazardowej. Na ten moment portal ten jest już legalny i działa zgodnie z obowiązującym u nas prawem.

Patrząc na sugestie wyszukiwarki Google, sporo osób ma problemy, jak dokładnie nazywa się opisywany przez nas bukmacher. Jedni piszą BetClick, inni BetClic – a jak jest poprawnie?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Legalny BetClic w Polsce

Już teraz możemy powiedzieć, że nie ma w Polsce firmy takiej jak BetClick. Takie nazewnictwo to po prostu błąd, który prawdopodobnie wynika z tego, iż BetClic czytamy jako „BetKlik„.

Oczywiście, jeżeli wpiszecie w internecie nawet tę niepoprawną nazwę, nic się nie stanie. Wyszukiwarka sama domyśli się, co mieliście na myśli i przedstawi prawidłowe wyniki dla tego zapytania.

Wraz z rozwojem firmy Betclic w Polsce na pewno coraz mniej będzie tego typu dylematów. Już teraz logo marki widzimy w wielu miejscach, a tym samym łatwo nam się oswoić z nazwą.

Jak postawić kupon w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Czy nazwa bukmachera ma w ogóle jakieś znaczenie?

Niektórym może wydawać się, że nie ma większego sensu pisać o prawidłowych nazwach bukmacherów. Nie do końca jest to prawda, bo trzeba pamiętać, że w internecie nadal pełno jest nieuczciwości. Jeżeli wiemy, że legalny bukmacher nazywa się Betclic, możemy być pewni, iż zawsze natrafimy na prawidłową stronę, a nie na jej kopię, która będzie w stanie wyłudzić nasze dane logowania albo przekieruje nas na portal działający niezgodnie z przepisami.

Najważniejsze to mieć się na baczności i rozwiewać nawet takie wątpliwości, które na pierwszy rzut oka wydają się być prawie że śmieszne. W przypadku kwestii Betclic czy Betclick udało się już nam sprawę rozstrzygnąć. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że w przyszłości stworzymy jeszcze wiele podobnych materiałów odnośnie innych firm bukmacherskich.

Betclic wystartował w Polsce i daje graczom na start aż 550 złotych!

Polscy typerzy dość długo musieli czekać na premierę legalnej odmiany Betclic. Teraz mogą na stronie www.Betclic.pl nie tylko zarejestrować darmowe konto typerskie, ale także zgarnąć przy tym aż 550 złotych w formie zwrotu. Jak to wszystko działa?

Bonus powitalny Betclic pozwala na zagranie pierwszego kuponu bez absolutnie żadnego ryzyka. W przypadku wygranej zdobywamy pieniądze tak, jak zwykle, natomiast gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – otrzymujemy pełny zwrot stawki do ponad pół tysiąca złotych! Tylko od zagranej kwoty zależy, ile dokładnie będziemy mogli zgarnąć.

Ale uwaga! Do odebrania aż 550 złotych cashbacku potrzebny jest kod promocyjny. Musimy go wpisać jeszcze przed zakończeniem procesu rejestracji konta. Obecnie na stronie bukmachera Betclic kod promocyjny brzmi „KOD550” i to właśnie on aktywuje nam wspomniany już cashback o takiej, a nie innej wartości!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Czy Betclic to dobry legalny bukmacher?

Marka Betclic znana jest w całej Europie, a więc możemy być pewni, że jest godna zaufania. Pytanie tylko, jak wypada na tle polskiej konkurencji? Czy można powiedzieć, by pozytywnie się wyróżniała, a może jest całkowicie na odwrót?

Betclic jest oceniany bardzo pozytywnie, chociaż nie można powiedzieć, by sławą dorównywał takim portalom jak www.STS.pl. Najbardziej znany polski legalny bukmacher nie tylko ma bogatszą ofertę, ale także oferuje więcej bonusów na start. Jeden z nich to premia bez wpłaty w wysokości 29 PLN, którą otrzymuje się za wpisanie tylko jednego kodu – „BETONLINE„.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawić mecz w STS bez kasy?
Następny artykułFreebet w Totolotku. 50 PLN na finał Pucharu Polski!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)