Legalny bukmacher to marka BetClick czy BetClic? Dla jednych może wydawać się to śmieszne, ale dla wielu typerów stanowi poważny dylemat!

BetClick czy BetClic - która nazwa jest poprawna?
BetClick czy BetClic – która nazwa jest poprawna?

BetClick bukmacher online

BetClic Polska to strona internetowa, którą na pewno kojarzycie jeszcze przed wprowadzeniem w życie ustawy hazardowej. Na ten moment portal ten jest już legalny i działa zgodnie z obowiązującym u nas prawem.

Patrząc na sugestie wyszukiwarki Google, sporo osób ma problemy, jak dokładnie nazywa się opisywany przez nas bukmacher. Jedni piszą BetClick, inni BetClic – a jak jest poprawnie?

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny BetClic w Polsce

Już teraz możemy powiedzieć, że nie ma w Polsce firmy takiej jak BetClick. Takie nazewnictwo to po prostu błąd, który prawdopodobnie wynika z tego, iż BetClic czytamy jako „BetKlik„.

Oczywiście, jeżeli wpiszecie w internecie nawet tę niepoprawną nazwę, nic się nie stanie. Wyszukiwarka sama domyśli się, co mieliście na myśli i przedstawi prawidłowe wyniki dla tego zapytania.

Kiedy już tylko strona BetClic Polska wystartuje, na pewno będzie dla was przygotowany specjalny kod promocyjny. Podamy go tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Obiecujemy, iż nie przegapicie żadnej istotnej premii!

Czekasz na premierę nowego buka w naszym kraju? Zobacz, co oferuje chociażby LV BET, czyli bukmacher, który daje na start 20 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE„!

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.