Większość z nas poszukuje metod, aby wykiwać bukmachera. W celu odnoszenia sukcesów w zakładach, musisz nie tylko poznać metodykę wyliczania kursów, czy marży, ale również ważną kwesią jest poznanie przeciwnika, czyli danego bukmachera, który oferuje zakłady bukmacherskie. 

Bukmacher (ang. Bookmaker, od book – zakład i make – robić) – osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed zawodami wielu dyscyplin sportowych lub wydarzeń społecznych i kulturowych. Słowo bukmacher pochodzi od angielskiego „bookmaker”, co pierwotnie oznaczało osobę prowadzącą księgę zakładów.

Firmy zajmujące się zakładami bukmacherskimi to zespoły pracowników, których nazywamy traderami lub oddsmakerami. Ich głównym zadaniem jest ustalanie kursu za pomocą prawdopodobieństw, oraz opini publicznej.

Oszacowanie w każdym spotkaniu wszelkich zmiennych to bardzo trudne zadanie. Traderzy biorą pod uwagę przede wszystkim formę drużyny, urazy znanych zawodników itp. Mając te staty obliczają rzeczywiste prawdopodobieństwo, a potem uwzględniają marżę.

Jak obstawiać mecze i wygrywać?

Jak wszyscy wiemy, pracownicy Ci nie są hazardzistami, a bukmacherzy nie polegają na szczęściu. Wszystko jest wyliczane na podstawie algorytmów, analiz i testów. G

Gracze mają zawsze możliwość typowania po dwóch stronach równocześnie,a bez względy na ostateczny rezultat meczu, firma i tak osiągnie zysk. Jednym z wielu obowiązkó traderów jest upewnienie się, że ilość zakładów bukmacherskich na wyniki jest proporcjonalna, dzięki czemu zarobią niezależnie od końcowego rostrzygnięcia.

Jeśli typy są podyktowane według kalkulacji traderów to kursy zostają na stałym poziomie. Jeśli natomiast nagle ogromnie duża ilość kasy kierowana jest na konkretną pozycję zakładu, wtedy pracownicy ponownie przeliczają kursy.

bukmacherzy
Jak zarabiają bukmacherzy

Jeśli perfidnie na jedną z drużyn jest dużo większy wpły pieniędzy przez graczy to wtedy błyskawicznie jest zmiana kursów. Stosuje się takie zabiegi, aby bukmacher zawsze wygrywał, bez względu na wynik.

Wszystkie takie modyfikacje kursów odbywają się bez przerwy u wszystkich polskich bukmacherów, a ich głównym celem jest ujednolicenie rozkładu zakładów i wpływów pieniężnych. Mam nadzieję, że udało mi się chociaż trochę przybliżyć kwestię dotyczącą w jaki sposób zarabiają bukmacherzy.

Poprzedni artykułBetFan nowym bukmacherem w Polsce
Następny artykułBezpieczny Kupon w Totolotku