W naszym kraju nie brakuje osób, które chętnie oglądają sporty walki. Czy można je obstawiać na stronie noblebet.pl? A może posiadasz konto (lub dopiero zamierzasz założyć) na lvbet.pl? Jaka jest oferta? Gdzie można liczyć na bardziej atrakcyjne kursy? Dowiedz się tego wszystkiego z naszego tekstu poświęconego właśnie temu zagadnieniu.

Oferta obu bukmacherów na sporty walki

Chcesz założyć konto na noblebet.pl? A może na lvbet.pl? Najważniejsze jest dla Ciebie to, by można było bez żadnego problemu obstawiać sporty walki? Pierwsza kluczowa informacja jest generalnie taka, że te firmy są w 100% legalne. Poza tym oferują naprawdę wiele ciekawych zakładów na sporty walki. Jak to jednak wygląda w praktyce? Naszą analizę rozpoczniemy od strony noblebet.pl. Co przygotował w tym momencie (stan na 9 czerwca 2021 roku) ten bukmacher internetowy? Możesz już teraz obstawiać pojedynki w ramach UFC. Bez wątpienia jest to zaś najlepsza i jednocześnie najbardziej znana organizacja na świecie. To nie wszystko. Nie ma bowiem przeszkód, by typować walki Fight Nights Global. Tak samo, jak Professional Fighters League. Co jeszcze jest do dyspozycji osób zainteresowanych tym właśnie zagadnieniem? Są to również zawody Bellatora. Okazuje się, że bardzo podobnie wygląda w tym momencie oferta LV BET. Na stronie internetowej tego bukmachera online możesz bowiem obstawiać pojedynki w ramach tych samych czterech federacji. Są to zatem UFC, Bellator, Fight Nights Global, a także Professional Fighters League. Inna ciekawostka jest taka, że na ten moment do obstawiania jest 47 zakładów. W obu tych firmach hazardowych.

U jakiego buka są lepsze kursy?

Gdzie bardziej opłaca się typować sporty walki? Jak już wiesz, oferta Noblebet oraz LV BET na tej płaszczyźnie jest wyjątkowo zbliżona. Oczywiście, do typowania są także np. zawody KSW (kiedy odbywają się gale). To najpopularniejsza federacja sportów walki na terenie naszego kraju (chociaż Fame MMA nie ustępuje kroku w tym aspekcie). W którym bukmacherze, z dzisiaj opisywanych, są zaś lepsze kursy? Najlepiej będzie to porównać na konkretnych przykładach. Chcesz obstawić, że w UFC Fares Ziam pokona Luigiego Vandraminiego? W Noblebet kurs na to wydarzenie został oszacowany na 1.67. Tak samo jest w LV BET. Kursy nieco różnią się na underdoga. W tym wypadku jest to zaś Luigi Vandramini. W Noblebet kurs na tego zawodnika wynosi 2.07. W LV BET jest zaś mniejszy o 0,02. Przeanalizowaliśmy kilka innych pojedynków, które są w ofercie. Generalnie oferta jest bardzo porównywalna także pod kątem kursów.

Podsumowanie

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule. Wszak LV BET oraz Noblebet.pl mają bardzo porównywalną ofertę. Obecnie swobodnie możesz tam grać najbardziej znane i nieco niszowe federacje sportów walki. Jeśli chodzi o kursy, to jest tak samo. W końcu można wygrać bardzo zbliżone wartości typując na faworytów lub underdogów. Jeśli zatem chcesz obstawiać sporty walki, to swobodnie możesz zarejestrować się w obu tych podmiotach hazardowych.

Poprzedni artykułPoradnik dla nowych typerów
Następny artykułGry karciane w Forbet. Co to jest TVbet?