50 PLN dla typerów przygotował bukmacher Betclic w ramach najnowszej tenisowej promocji specjalnej. Poznajcie szczegóły akcji Misja Tenis!

Tenisowy bonus w Betclic to 50 PLN dla typerów!
Tenisowy bonus w Betclic to 50 PLN dla typerów!

Betclic bonus na tenis

Promocja dostępna jest od 7 do 13 października. Trzeba się do niej zapisać, by zgarnąć kasę bonusową, a jak to się robi? Wystarczy kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj” na oficjalnej stronie Misji Tenis.

Kto może otrzymać pieniądze, w jaki sposób bonus trafia do graczy? Odpowiedź jest prosta: gracz stawia kupony kwalifikacyjne, a w przypadku gdy trafi co najmniej trzy z nich – będzie mógł w najbliższy poniedziałek odebrać 50 PLN premii!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

50 PLN za darmo od Betclic Polska. Jak otrzymać tę kasę?

Oferta obowiązuje tylko przez jeden tydzień. W tym czasie uczestnik ma za zadanie postawić przynajmniej trzy trafione kupony, które:

  • zagrane zostały za 20 PLN lub więcej
  • mają kurs 1.80 lub więcej
  • postawione zostały w formie zakładu AKO lub SOLO

Betclic Polska przyzna dodatkowe pieniądze wszystkim w dniu 14 października. Gracze mogą środki wykorzystać nie tylko na obstawianie tenisa, ale również innych dyscyplin dostępnych w ofercie zakładów Betclic.

Bonus Betclic przygotował nie tylko dla aktualnych już graczy, ale również tych, którzy chcą rozpocząć u niego obstawianie. W chwili obecnej z kodem promocyjnym „KOD510” można u tego buka zgarnąć aż 510 PLN premii w formie cashbacku!

Chcesz wiedzieć więcej o najnowszych promocjach, a może interesuje cię to, jak bukmacherzy zarabiają? Na naszej stronie jest wszystko dla typerów – warto sprawdzić! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy mogę zagrać u bukmachera wymyślony przez siebie zakład?
Następny artykułPrzegrany kupon STS to teraz nie problem – bezpieczne 10 PLN na tenis!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)