Gdzie wpisać kod promocyjny STS, by bukmacher przyznał nam na start bonus bez depozytu? Obejrzyj poradnik wideo i dowiedz się więcej!

STS kod promocyjny. Gdzie wpisać?
STS kod promocyjny. Gdzie wpisać?

Konto w STS przez internet

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, a chciałbyś je założyć, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę bukmachera, a następnie wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Obecnie nie wymagana jest nawet weryfikacja danych, dzięki czemu wszystko odbywa się w iście ekspresowym tempie.

Każdemu nowemu graczowi, który poda prawidłowy STS kod promocyjny, należy się darmowy zakład w wysokości 27 PLN oraz doładowanie konta do 1000 PLN za pierwszy depozyt.

sts bonus powitalny za darmo
sts bonus powitalny za darmo

Rejestracja jest banalnie prosta. Cały proces zajmuje mniej niż minutę, a to wszystko dostępne całkowicie legalnie i nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale również w wersji przenośnej na smartfony i tablety!

Gdzie podać STS kod na start?

Kiedy już zapiszesz się do bukmachera, nie pozostanie ci nic innego jak puszczenie kuponu STS w internecie! Jeżeli ci się spodoba, będziesz mógł grać regularnie, a jeżeli nie – w każdej chwili masz możliwość wrócić do starych nawyków i odwiedzać punkty naziemne!

OBEJRZYJ VIDEO i dowiedz się, gdzie wpisać kod promocyjny STS, by dostać 27 PLN bez depozytu na start!

Chcesz być na bieżąco z podobnymi ofertami specjalnymi? Nie zapomnij nas odwiedzać – zawsze piszemy o tym, co ważne dla typerów grających u legalnych bukmacherów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.