Strona internetowa BetClic oferuje nowym graczom specjalny bonus na start obstawiania. Już teraz, możesz sprawdzić, co zrobić, by go odebrać!

Strona internetowa BetClic. Bonus na start - odebrałeś?
Strona internetowa BetClic. Bonus na start – odebrałeś?

Bukmacher BetClic strona

Bukmacher legalny BetClic jeszcze przed premierą cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Nie ma co ukrywać, że wielu z nich szukało przede wszystkim informacji o tym, ile wynosi bonus na start.

Za założenie darmowego konta na stronie marki BetClic możecie otrzymać specjalną premię. Wynieść może ona nawet 1000 PLN, a aby ją zgarnąć wystarczy dokonanie jednego depozytu.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Premia jest już znana, ale ciągle nie wiadomo, czy dostępne będą w BetClic mecze za darmo albo jakieś konkretne bukmacherskie produkty, które zrewolucjonizują branżę w Polsce.

BetClic bonus za rejestrację

Jeżeli chcesz zgarnąć bonus powitalny BetClic, twoim zadaniem jest dokonanie rejestracji konta na stronie internetowej. Możesz to uczynić nie tylko przez komputer, ale również w apce.

Założenie konta w BetClic zajmuje dosłownie kilka chwil. Nie jest do tego potrzebne doświadczenie w podobnych sprawach, ponieważ wszystko odbywa się w języku polskim i napisane jest w przejrzysty sposób.

Dodatkowe pieniądze otrzymane w promocji na start można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych. Po obrocie można je także wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel – już niekoniecznie związany z bukmacherką.

Bukmacher BetClic prawdopodobnie rozpocznie działalność w lipcu 2019. Jest już zatem niewiele czasu, by przygotować się na jego start! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna ma dla ciebie 10 PLN na obstawianie meczów!
Następny artykułKod promocyjny Betclic. Co mam wpisać?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)