Nowych graczy przybywa z dnia na dzień. Każdy chce grać u bukmachera aby pogrubić swój portfel. Dla nowych typerów niezbędne będą kilka informacji, które ułatwią im grę na zakładach bukmacherskich. W tym artykule przedstawimy wam parę z nich. Zapraszamy!

Oglądanie sportu na żywo online – jak robić to legalnie?
Poradnik dla nowych typerów

Analiza ułatwi Ci typowanie

Pamiętaj, analizowanie jest niezbędne do osiągania większych sukcesów. Każdy doświadczony typer który jest w zakładach nie od dziś powie Ci, że aby zacząć dobrze typować należy zawsze wcześniej się do tego zakładu przygotować. Bez dokładnej analizy bukmacherskiej możesz jedynie pomarzyć o dużych wygranych. Najlepiej taką analizę sporządzić na podstawie oglądania danej drużyny lub sportowca, oglądanie większości wywiadów ze sportowcami, oglądanie konferencji prasowych, czy śledzenie przygotowań danych sportowców czy drużyny. Też przydatne może być obejrzenie wcześniejszych zmagań sportowych danej drużyny czy sportowca. Oczywiście jak wszędzie może zdarzyć się tak, że nawet przy dokładnej analizie bukmacherskiej dany zakład będzie nie trafiony, ponieważ sport jest nie przewidywalny i podczas wydarzenia sportowego może stać się dosłownie wszystko, przykładem na to jest choćby bardzo przykra sytuacja jaka miała miejsce podczas spotkania Finlandii z Danią na Euro2020, gdy duński piłkarz dostał ataku serca i mecz został przerwany, po czym wznowili go po godzinie. Na całe szczęście piłkarz jest aktualnie w stabilnym stanie, a o jego zdrowie dbają najlepsi specjaliści. Takie i wiele innych przypadków jest wpisane w ryzyko sportowe. I zawsze należy mieć to z tyłu głowy.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bierz przykład od najlepszych

W każdym możliwym miejscu, czy to w pracy, czy w domu, w sporcie, a nawet w bukmacherce najlepszym pomysłem na pozyskanie wiedzy jest branie jej od najlepszych. Jest to bardzo skuteczny sposób na poszerzanie swojej wiedzy jak i poznania nowych ciekawych osób. Poznać takie osoby można na rożnych forach bukmacherskich czy obstawiając swoje typy w stacjonarnych punktach. Z pewnością ułatwi Ci to wejście do wielkiego świata bukmacherskiego i sprawi, że twoje zakłady w większości będą trafione.

Jak grać to u legalnego źródła

Legalnych bukmacherów mamy w tym momencie bardzo wiele, jedni mają lepszą ofertę inni nie koniecznie, ale na pewno mamy w czym wybierać. Granie z nielegalnego źródła nie przyniesie nic dobrego, jedynie na co możemy liczyć to na stres i nerwy, gdy dostaniemy kare finansową za granie u takich bukmacherów, a one nie są takie niskie. Dlatego warto pamiętać, że granie u bukmachera który posiada licencje od ministerstwa finansów jest bardzo ważne. Tym bardziej, że legalni bukmacherzy w swoich ofertach mają różnego rodzaju promocje i bonusy które jeszcze bardziej podnoszą wartość naszych wygranych. U nielegalnych bukmacherów, oczywiście nie zapłacimy podatku za wygraną, ale także jesteśmy bardziej narażeni na oszustwa. Dlatego lepszym wyborem byłby wybór legalnego bukmachera, który dodatkowo proponuje swoim graczom typować zakłady udzielając różne promocje jak freebet czy granie bez podatku, w którym to bukmacher ponosi koszty podatku za wygraną. Więc możemy sobie zadać tylko jedno pytanie, czy warto tak ryzykować?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady specjalne dobrym sposobem na oderwanie się od normalności

W ostateczności jeśli jesteśmy znużeni standardowymi zakładami bukmacherskimi, to zawsze mamy możliwość oderwania się od standardu i postawienia na coś innego. Z możliwością oderwania się przychodzą nam zakłady specjalne. Są to zakłady w których możesz obstawiać różnego rodzaju wydarzenia, na przykład ze świata polityki czy religii, a nawet różnego rodzaju wyścigi krajów, przykładowo który kraj jako pierwszy skolonizuje marsa. Takich i pełno innych zakładów możecie znaleźć u legalnych bukmacherów. Minusem takich zakładów jest fakt, że występują one rzadko, ale zawsze jest taka możliwość postawienia na coś innego niż tylko sport.

Poprzedni artykuł5 wskazówek na to, jak bezpiecznie grać w kasynie na podstawie starych polskich powiedzeń
Następny artykułU jakiego bukmachera lepiej obstawiać sporty walki? Noblebet czy LV BET?