Stawiasz kupon przedmeczowy na zwycięstwo Polski U20 w starciu z Kolumbią, a w przypadku przegranej Biało-Czerwonych – nie tracisz nawet złotówki!

Pełny zwrot stawki na mecz Polski U20!
Pełny zwrot stawki na mecz Polski U20!

Forbet zwrot stawki

Bukmacher legalny Forbet na mecz Polski z Kolumbią przygotował ciekawą promocję specjalną, w której do zdobycia jest pełny zwrot stawki w przypadku nietrafionego typu.

Nie jest potrzeby żaden kod promocyjny Forbet, by skorzystać z opisywanej oferty. Twoim jedynym zadaniem kwalifikacyjnym jest postawienie kuponu SOLO na zwycięstwo Polski z Kolumbią U20.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Promocje bukmacherskie w Forbet

Stawka brana pod uwagę to jedynie 49 oraz 99 PLN. Pełny zwrot nastąpi tylko i wyłącznie, gdy postawisz właśnie takie kwoty.

Dodatkowe pieniądze nie muszą być wykorzystywane na obstawianie meczów MŚ U-20. Możesz obstawiać je także w innych kuponach związanych z innymi dyscyplinami czy turniejami.

Uwaga! Nie możesz stawiać LIVE, jeśli chcesz odebrać ten bonus. Tylko zakłady prematch się kwalifikują do oferty!

Mimo że dostępne są obecnie punkty stacjonarne Forbet, korzystanie z nich nie pozwoli ci na odebranie zwrotu. Jedynie gra przez internet – na stronie lub w aplikacji – to szansa na ewentualny cashback.

Jesteś nowy? Przy rejestracji w Forbet możesz otrzymać na start nawet 1250 PLN przy trzech pierwszych wpłatach na konto! Aktualną ofertę znajdziesz poniżej – wystarczy kliknąć przycisk! 😉


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN za jedną wpłatę do Forbet!
Następny artykułCashback od STS na finał Ligi Mistrzów 2019!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)