Bukmacher Betclic dla każdego, kto lubi obstawianie siatkówki przygotował bonus do 500 złotych. Co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Obstawianie siatkówki w Betclic z bonusem 500 zł!
Obstawianie siatkówki w Betclic z bonusem 500 zł!

Bonus na siatkówkę w Betclic PL

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o tych, którzy oglądają tegoroczne mistrzostwa Europy w siatkówce. Trzeba zapisać się do niej, b mieć szansę na otrzymanie bonusu.

Promocja obowiązuje do dnia 19 września. Do tego czasu liczą się wszystkie kupony LIVE oraz pre-match zagrane na siatkówkę z kursem wynoszącym co najmniej 1.50.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Betclic oddaje graczom 10% sumy stawek postawionych do końca 19 września. Maksymalnie może być to 500 złotych, czyli aż pół tysiąca polskiej waluty!

Jakie warunki musi spełnić kupon? Nie jest ważne czy będzie wygrany, czy też nie. Można także dowolnie wybierać platformę – od aplikacji po stronę WWW!

Betlcic kod promocyjny na 500 złotych!

Wszystkie dodatkowe pieniądze wypłacone zostaną przez markę Betclic do końca 20 września. Środki będzie można wykorzystać na obstawianie dowolnej dyscypliny sportowej, a następnie wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Bonus Betclic czeka na graczy cały czas! Dla wszystkich nowo zarejestrowanych przygotowano cashback do 500 złotych. Aktywny kod promocyjny brzmi „KOD500” i może być wpisany tylko w formularzu rejestracyjnym.

Siatkarskie mistrzostwa Europy wystartowały. Reprezentacja Polski pierwszy mecz rozegra 13 września. Rywalami Biało-Czerwonych, aktualnych mistrzów świata, będzie zespół Estonii.

Na łamach naszej strony poradnik typera to nie wszystko, co oferujemy. Informujemy o wszystkich ważnych promocjach i bonusach, które mogą zainteresować graczy! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna konkurs z nagrodami na piłkę nożną!
Następny artykuł50 złotych za… przegrany kupon na Ligę Mistrzów
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)