Najlepsze firmy bukmacherskie – to u nich Polacy grają najczęściej!

Prawda jest taka, że z roku na rok zwiększa się konkurencja na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Gracze mają pełne pole do manewru. Są jednak podmioty hazardowe, które szczególnie dobrze radzą sobie z rywalizacją. To właśnie te firmy bukmacherskie mogą zatem pochwalić się generalnie największym zainteresowaniem. Jakie podmioty hazardowe bez wątpienia należą zaś do tego grona?

STS

Chcesz poznać już teraz najlepsze firmy bukmacherskie? Wszystko jest zaś spowodowane tym, że masz zamiar niedługo założyć konto? Jak interesujesz się sportem i uważasz, że będziesz w stanie trafnie przewidywać wyniki, to tego tematu nie powinno się bagatelizować. Aktualnie na topie jest zaś STS. Ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami, które zostały umieszczone w ramach aktualnie obowiązującej Ustawy Hazardowej. Coraz więcej osób decyduje się na założenie konta. Dzięki temu gra jest szybka i komfortowa. Często jest odwiedzana m.in. zakładka moje konto w STS. Wszak tam możesz sprawdzać swoje wyniki, skuteczność itp. Jak jeszcze możesz obstawiać? W punktach stacjonarnych albo dzięki aplikacji mobilnej. Dlaczego ta firma bukmacherska jest zaś tak popularna? Na pewno wpływ na ten aspekt mają bonusy na start. Za samo tylko zarejestrowanie konta i wpisanie kodu promocyjnego możesz uzyskać 25 PLN. Najważniejsza obecnie promocja? Na pewno jest to podwojenie depozytu do 1200 PLN. Jeśli zatem wpłacisz np. 200 PLN, to będziesz mieć 400 PLN itd.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna

W grupie najbardziej docenianych podmiotów hazardowych na pewno znajduje się także Fortuna. Co warto wiedzieć o tym bukmacherze? Na pewno działa on legalnie. Jeśli zatem chcesz się tam zarejestrować, to możesz to zrobić bez żadnych obaw. Warto podkreślić, że ten podmiot hazardowy oferuje możliwość urozmaiconego obstawiania (dzięki skorzystaniu z trzech metod). Chodzi o typowanie w punktach stacjonarnych, przez sieć i dzięki apce mobilnej. Nie wiesz, jak obstawiać mecze w Fortunie? Na początek wyjaśnimy ten temat w odniesieniu do lokalu naziemnego. Musisz się tam udać. Następnie z oferty wybierz wydarzenie, a jego numer zapisz np. na karteczce. Tak samo, jak stawkę za kupon. Zostanie on wprowadzony do systemu. Następnie otrzymasz potwierdzenie w formie papierowej. Sprawdź, czy wszystko jest w porządku. Jeśli zaś chodzi o typowanie w sieci, to jest ono jeszcze łatwiejsze. Musisz tylko zalogować się na swoje konto, wybrać konkretne zdarzenie z oferty, określić stawkę i zatwierdzić kupon.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

TOTALbet

Coraz więcej osób decyduje się na tego bukmachera internetowego. Choćby ze względu na oferowane promocje. Pod tym kątem ta firma bukmacherska na pewno nie ma się czego wstydzić! Możesz np. uzyskać zakład bez ryzyka do 200 PLN. Tak samo, jak freebety (łącznie o wartości 40 PLN). Z kolei główna promocja tego bukmachera to podwojenie wpłaty. Aż do 5000 PLN. Aby skorzystać z bonusu, należy mieć konto i wpisać kod promocyjny. Następnie trzeba wpłacić pieniądze i zagrać zakład aktywacyjny. Potem musisz jeszcze wybrać formę bonusu (4×4 lub 5×3).

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie online – którą z dostępnych firm warto wybrać?
Następny artykułNajlepsze metody na wygraną w zakładach sportowych