Aby grać u legalnego bukmachera LV BET, trzeba założyć konto internetowe. Obecnie jest to możliwe bez weryfikacji danych i całkowicie legalnie! Poznaj szczegóły już teraz!

LV BET - bukmacher legalny bez weryfikacji
LV BET – bukmacher legalny bez weryfikacji

Bukmacher bez weryfikacji 2019

Słyszeliście już, między innymi, o STS bez weryfikacji? Coraz więcej bukmacherów w naszym kraju wprowadza tak zwane konta tymczasowe, czyli możliwość założenia konta bez przesyłania skanu dokumentu tożsamości!

LV BET to kolejny bukmacher, który pozwala na zakładanie konta w legalny sposób i to bez weryfikacji danych. Oznacza to, iż można rozpocząć obstawianie przed przekazaniem dowodu osobistego.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aby założyć konto w LV BET, potrzebujesz na to w zasadzie tylko paru wolnych chwil. Jakby tego było mało, na start da się odebrać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Premia jest dostępna dla wszystkich, którzy podadzą kod promocyjny „BETONLINE„.

Obstawianie bez dowodu osobistego

Konto tymczasowe LV BET działa bez zarzutu. Jeżeli tylko zależy ci na czasie, musisz przygotować się na to, iż tutaj załatwisz w bardzo szybkim tempie!

Masz konkretne kryteria, a szybka rejestracja niekoniecznie jest jednym z nich? Zobacz już teraz, u jakiego bukmachera założyć konto. Możesz też już teraz sprawdzić STS kod promocyjny, dzięki któremu da się zdobyć 29 PLN bez konieczności wpłaty pieniędzy!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułU jakiego bukmachera założyć konto?
Następny artykułJak obstawić mecz w STS bez kasy?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)