Jacy bukmacherzy są legalni w Polsce w roku 2019? Sprawdzamy najnowsze wiadomości na ten temat oraz podpowiadamy, gdzie najlepiej grać!

Legalni bukmacherzy w Polsce 2019
Legalni bukmacherzy w Polsce 2019

Po wejściu w życie ustawy hazardowej z roku 2017 polscy gracze mogą obstawiać mecze online jedynie na tych stronach internetowych, które posiadają zgodę Ministerstwa Finansów. Aby otrzymać koncesję, firma bukmacherska musi spełnić szereg wymogów oraz wpłacić opłatę licencyjną.

Legalny bukmacher w Polsce to zatem taki, który ma wszystkie niezbędne dokumenty wydane przez resort finansów z naszego kraju. Niech nie zwiodą was zapewnienia zagranicznych marek uważających, że wystarczą im licencje z Malty, Cypru czy innych rajów podatkowych.

20 PLN bonusu bez depozytu na mobile! Łap okazję w Etoto

Zgodnie z najnowszymi informacjami, w Polsce mamy 12 firm bukmacherskich działających zgodnie z prawem (stan na 22 listopada 2018 roku). Gracze jednak już zadają sobie jednak pytanie, jacy bukmacherzy legalni w 2019.

Na ten moment trudno przewidywać, jakie podmioty znajdą się w zestawieniu Ministerstwa Finansów, ale prawdopodobnie będą to przede wszystkim nowe polskie portale. Wkrótce swoją działalność ma rozpocząć, między innymi, Superbet online, który do tej pory działał jedynie jako bukmacher stacjonarny.

Oczywiście, nie musicie czekać na rozwój sytuacji. Już teraz każdy z was, jeśli tylko ma na to ochotę, może obstawiać mecze swoich ulubionych drużyn przez internet. Wystarcza do tego kilka wolnych chwil na wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Chcesz obstawiać legalnie? www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN bonusu bez depozytu na mobile! Łap okazję w Etoto
Następny artykułIle wynosi podatek bukmacherski?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)