Zbliżające się święta to idealny okres na zgarnięcie fajnych bonusów bukmacherskich. 1 grudnia rozpoczyna się kalendarz adwentowy firmy bukmacherskiej LvBET. Wszyscy typerzy tej firmy będą mogli odszukać w nim świetne bonusy i promocje na każdy dzień tygodnia. Gratisy bukmacherskie potrwają aż do świąt!

Kalendarz adwentowy LvBET. Promocje na każdy dzień!
Kalendarz adwentowy LvBET. Promocje na każdy dzień!

Legalny bukmacher LvBET stworzył kalendarium z unikatowymi bonusami, które umożliwią większe wygrane przy zakładach bukmacherskich na wybrane zdarzenia.

Firma LvBET informuje również, że wz kalendarza skorzystają nie tylko fanatycy piłki nożnej, ale również typerzy innych dyscyplin. Po tych doniesieniach jesteśmy pewni, że pojawią się jakieś super promocje bukmacherskie na skoki narciarskie, bądź koszykówkę lub siatkówkę.

Bezpieczny Kupon w Totolotku

Obecnie jeszcze nie znamy szczegółów tej akcji promocyjnej, ale domyślamy się, że oferta świąteczna bukmachera LvBET będzie naprawdę ciekawa. Jedyną pewną informacją, jest to, że nie pojawią się freebety, ani premie mobilne.

Start bonusów bukmacherskich rozpocznie się już w sobotę (1 grudnia). Z niepotwierdzonych źródeł mamy informację, że fajne promocje pojawią się już dla graczy obstawiających typy na KSW 46 online!

Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem u bukmachera LvBET, a chcesz skorzystać ze świątecznych promocji to koniecznie załóż darmowe konto już teraz na oficjalnej stronie bukmachera.

Jak założyć konto u legalnego bukmachera LvBET?

Bardzo prosto i szybko. Wystarczy wypełnić poprawnie formularz rejestracyjny na stronie www.LvBET.pl! Panel jest bardzo intuicyjny i nie zajmie Ci dłużej niż kilka sekund.

Pamiętaj! Od razu po założeniu konta możesz korzystać ze wszystkich dostępnych promocji bukmacherskich, a także przygotować się na świąteczną akcję bonusową, która startuje już 1 grudnia.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułJak zyskać przewagę nad bukmacherem?
Następny artykułEtoto bonus powitalny 2019