Jaki bukmacher jest najlepszy w Polsce według graczy? Czy można jednoznacznie stwierdzić, gdzie warto się rejestrować i obstawiać, a gdzie lepiej nie?

Jaki bukmacher najlepszy w Polsce?
Jaki bukmacher najlepszy w Polsce?

Zanim odpowiemy sobie na pytanie, jaki bukmacher jest najlepszy musimy pomyśleć, co wpływa na ogólną ocenę portalu do typowania meczów. Nie jest to wcale tak oczywiste, ponieważ jednym zależy na bonusach, innym na dobrych kursach, a jeszcze inni szukają konkretnej opcji, na przykład, pozwalającej na wcześniejsze zamykanie kuponów.

Oczywiście, patrząc na pewne kwestie, jesteśmy w stanie stwierdzić, gdzie znajdziemy najwyższy bonus powitalny, a gdzie regularnie występują dobre notowania na poszczególne drużyny. Problem polega jednak na tym, że jest to tylko jedna kategoria, a przecież nam chodzi o wszystkie razem wzięte.

Jak obstawiać mecze i wygrywać?

Gdybyśmy mieli stworzyć ranking legalnych bukmacherów 2019 prawdopodobnie przyznawali byśmy „nagrody” w kilku kategoriach i w ten sposób na koniec sprawdzili, jaka firma zgarnęła ich najwięcej i tym samym można uznać ją za najlepszą.

Pytanie jednak, czy to rzeczywiście da nam jednoznaczną odpowiedź na pytanie, gdzie założyć konto u bukmachera. Niekoniecznie, bo przecież ktoś, komu zależy na wielu promocjach, nie będzie chciał zakładać konta w miejscu, w którym są dobre kursy, bogata oferta i transmisje meczów online.

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać mecze i wygrywać?
Następny artykułBetFan nowym bukmacherem w Polsce
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)