Najistotniejszym celem dla klientów firm oferującym zakłady bukmacherskie jest zdobycie przewagi nad bukmacherem. Jeśli chcesz profesjonalnie obstawiać zakłady to koniecznie poznaj szczegóły.

Po pierwsze musisz dowiedzieć się czym jest marża, oraz jak zarabiają bukmacherzy.

Jeśli definicje marży i zarobków buków nie są Ci obce to właśnie zrobiłeś pierwszy ważny krok i dowiedziałeś się jaką przewagę ma nad Tobą firma bukmacherska. Teraz więc najwyższy czas znalezienie sposobów na zmniejszenie tej przewagi. Jednym z nich jest nalezienie informacji na temat zbliżających się wydarzeń więcej niż wie o nich sam bukmacher.

bukmacherzy
bukmacherzy

Legalni bukmacherzy to zawodowcy i przede wszystkim doceniani eksperci o bardzo analitycznych głowach, którzy dodatkowo mają mnóstwo statystyk i analiz pod ręką. Żeby z nimi konkurować, musisz przede wszystkim:

  1. Wybrać mniej popularne wydarzenia

W celu zmniejszenia przewagi musisz więc skupić się na niszowych widowiskach, w których bukmacherzy nie mają dobrych źródeł informacji. Może to być np. II Polska liga piłki ręcznej kobiet itp.

2. Zdobyć informacje

Jeśli już wybrałeś odpowiednią niszę to teraz Twoim zadaniem będzie zdobycie o tych wydarzeniach jak najwięcej informacji z każdego dostępnego źródła. Zdobycie jak najwięcej dodatkowych informacji będzie bardzo istotne. Często niewielkie czynniki mogą znacząco wpłynąć na wynik zdarzenia. Najlepiej jeśli takie informacje nie były znalezione w social media, a w jakiś prywatnych forach itp.

Ile wynosi podatek bukmacherski?

Oczywiście najlepsze dane to takie, które pochodzącą bezpośrednio ze źródła, ale o takie informacje bardzo trudno. Jeśli jednak znasz kogoś, kto pracuje w danej branży to być może wie o czymś, co będzie dla Ciebie istotne podczas typowania zakładów bukmacherskich. Śledź i jeszcze raz poszukuj, a na pewno szybko zdobędziesz przewagę i bardziej rozsądnie obstawić swój kupon.

Poprzedni artykułBukmacher Totalbet bonus, opinie, oferta zakładów online
Następny artykułKalendarz adwentowy u bukmachera LvBET. Codziennie Bonusy dla graczy!