Firma bukmacherska BetClic daje dostęp do transmisji meczów za darmo? Sprawdziliśmy, dzięki czemu możecie być pewni, że z nami uruchomicie swój pierwszy stream w tym portalu!

Jak za darmo oglądać mecze w BetClic PL?
Jak za darmo oglądać mecze w BetClic PL?

Mecze w BetClic online

Wszystkie mecze BetClic oferuje całkowicie za darmo, dlatego też możesz uruchamiać je do woli i to legalnie! Jakby tego było mało, streamy działają zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, na przykład smartfonach.

Strona internetowa BetClic nie ogłasza na każdym możliwym kroku, że pozwala na oglądanie meczów online, ale rzeczywiście jest to u niej możliwe.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Oglądanie meczy w BetClic

Aby uruchomić transmisję meczu, gracz musi przejść do zakładki, w której obstawia się sport na żywo. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku naszym oczom ukazuje się lista spotkań, jakie aktualnie są dostępne do typowania i oglądania.

Transmisję symbolizuje czerwona ikonka z charakterystycznym przyciskiem Play. Żaden kod promocyjny BetClic czy coś podobnego nie jest potrzebne do włączenia meczu!

Transmisje BetClic to piłka nożna, ale i nie tylko. Znajdziecie tutaj mecze siatkarskie, tenisowe czy najważniejsze rozgrywki w świecie koszykówki oraz hokeja.

Jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenia ze streamami w BetClic, daj nam znać, co o nich sądzisz. Uważasz, że są dobrą alternatywą dla takich usług jak STS TV czy Forbet TV?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny Betclic. Co mam wpisać?
Następny artykułCo można obstawiać w BetClic w Polsce?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)