Bukmacher Totolotek każdego dnia oferuje swoim graczom podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Dzięki tej wyjątkowej promocji możesz wygrywać więcej, niż do tej pory!

Jak wygrywać więcej w Totolotku?
Jak wygrywać więcej w Totolotku?

Wysokie kursy bukmacherskie

Promocja jest przygotowana dla każdej osoby, która posiada konto u legalnego bukmachera Totolotek. Aby dokonać rejestracji, musisz być osobą pełnoletnią oraz wypełnić formularz online dostępny na oficjalnej stronie portalu do obstawiania. 

Promocja „TOP 5”, jak sama nazwa na to wskazuje, umożliwia korzystanie z podwyższonych kursów na pięć wybranych wydarzeń sportowych. Totolotek pod lupę bierze przede wszystkim te mecze, które budzą wśród kibiców i typerów najwięcej emocji. 

Promocje bukmacherskie online

Jeżeli chcesz przejrzeć aktualną ofertę kursową z podwyższonymi notowaniami, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto bukmacherskie, a następnie klikniesz w zakładkę „Mega Kursy”, którą znajdziesz w panelu po lewej stronie. 

Mega kursy Totolotek
Mega kursy Totolotek

Nie ma znaczenia czy postanowisz zagrać jeden mecz, czy więcej. Tylko od ciebie zależy, jak wykorzystasz promocję – będziesz chciał ją wykorzystać na sto procent, czy zdecydujesz się na nieco mniej ryzykowny i opłacalny wariant. 

Oferta specjalna podwyższająca kursy ważna jest do odwołania. Nie trzeba się do niej zapisywać, dzięki czemu wszystko jest uproszczone do minimum – to znakomita wiadomość dla początkujących! 

Chcesz sprawdzić, ile dokładnie wynoszą dziś specjalne kursy w Totolotku? Wystarczy, że odwiedzisz portal bukmacherski. Pamiętaj, że możesz też porównać ofertę  kilku stron, do czego służy specjalna porównywarka kursów

Konto bukmacherskie online założysz w kilka chwil na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy gra u bukmachera się opłaca?
Następny artykułJak oglądać mecze tenisowe za darmo w Forbet?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)