W jaki sposób najlepiej deponować pieniądze na konto bukmacherskie? Jeżeli zależy ci na bezpieczeństwie i szybkiej realizacji zlecenia, mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji!

Jak wpłacać pieniądze do bukmachera?
Jak wpłacać pieniądze do bukmachera?

Metody płatności u bukmacherów

Metody płatności u bukmachera to jeden z tematów, którymi często zajmujemy się jeszcze przed założeniem konta na danej stronie. Bez względu na to, na jakie stawki planujemy grać, zawsze chcemy, by nasz przelew realizowany był szybko i bez żadnych problemów.

Jeżeli chcecie być pewni, że z waszymi środkami nic się nie stanie, przede wszystkim musicie pamiętać o tym, by korzystać tylko z usług legalnych firm bukmacherskich.

Szybki przelew Totalbet to jeden z przykładów, który pokazuje jak wyglądają nowoczesne metody na deponowanie pieniędzy na konto. Nie tylko chodzi o to, by szybko mieć dostęp do środków na grę, ale także, by ewentualne wygrane w ekspresowym tempie trafiały do naszego banku.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Aby możliwie jak najszybciej zrealizować wpłatę do bukmachera, nigdy nie wybieramy tradycyjnego przelewu, na którego księgowanie trzeba czekać nawet 2-3 dni robocze. Zdecydowanie lepszą metodą jest płatność kartą bądź skorzystanie z platformy takiej jak Przelewy24 czy PayU.

Nowością u nas jest tak zwany BLIK u bukmachera. Na pewno już nieraz korzystaliście z tej metody, gdy kupowaliście coś w jakimś e-sklepie albo nawet, gdy zapomnieliście karty do bankomatu. W przypadku zakładów sportowych wszystko wygląda dokładnie tak samo – podajemy sześć cyfr i gotowe!

Pamiętajcie przede wszystkim o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w sieci. Nigdy nie podawajcie swoich danych logowania do banku, a tym bardziej nie przesyłacie pieniędzy do nieznanych źródeł!

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują tylko sprawdzone i bezpieczne metody. Dzięki nim możecie być pewni, iż otrzymacie to, co chcecie, a jednocześnie nie będziecie musieli martwić się o to, czy nie padliście ofiarą oszustwa!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w Fortunie bez weryfikacji?
Następny artykułPuszczanie kuponu STS przez internet. Krok po kroku!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)