Zależy ci na tym, by jak najszybciej otrzymać wygraną na konto bankowe? Zobacz, gdzie najlepiej wypłacić pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Jak szybko wypłacić pieniądze u bukmachera?
Jak szybko wypłacić pieniądze u bukmachera?

Dokonując wpłaty do bukmachera, nie zastanawiamy się nad czasem realizacji, ponieważ jest on natychmiastowy. Wystarczy podać kwotę, wybrać metodę płatności i po chwili mamy już pieniądze na grę. W drugą stronę jest nieco inaczej i właśnie o tym chcieliśmy dzisiaj napisać.

Jeżeli udało wam się zebrać na koncie bukmacherskim niezłą sumkę i chcielibyście ją wypłacić, musicie zlecić to w odpowiednim miejscu na swoim koncie w portalu do obstawiania. Niestety, o ile sam proces jest bardzo prosty, to już nie można tego samego powiedzieć o drodze, jaką pieniądze przemierzają do naszego banku.

Etoto bonus powitalny 2019

W Polsce jest jeszcze niewielu bukmacherów, u których można realizować ekspresowe wypłaty wygranych. Zaczyna się to zmieniać na lepsze, ale jeszcze pewnie trochę poczekamy na dzień, kiedy tego typu opcje staną się standardem.

Jeżeli chcecie odbierać od bukmachera pieniądze jak najszybciej, najlepiej będzie jeśli zarejestrujecie się na legalnej stronie internetowej LvBET. Ten dość popularny buk wypłaca zyskane przez gracza pieniądze w ciągu 10-20 minut!

Minusem „Rapid Pay LvBET„, bo tak nazywa się ta usługa, jest to, ze nie działa ze wszystkimi bankami. Można sobie jednak z tym poradzić w dość łatwy sposób – wystarczy darmowe e-konto.

W chwili obecnej w LvBET można przy zakładaniu konta podać specjalny kod bonusowy BETONLINE„. Wystarczy wpisać go w formularzu rejestracyjnym dostępnym na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto bonus powitalny 2019
Następny artykułCzy w nocy można obstawiać mecze?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)