Każdy, kto chociaż raz wypróbował obstawianie na żywo, na pewno potwierdzi, że to świetna sprawa. A dzięki zakładom bez ryzyka może być jeszcze lepsza. Trzeba tylko wiedzieć, jak z takich okazji korzystać!

Jak obstawiać mecze na żywo bez ryzyka?
Jak obstawiać mecze na żywo bez ryzyka?

Promocja na obstawianie na żywo

Legalny bukmacher Forbet przygotował na sobotę, to jest 15 grudnia, promocję, w ramach której można odebrać nawet trzy zwroty za przegrane kupony zagrane w dziale Zakłady Na Żywo.

Każda osoba, która jest zarejestrowana u bukmachera Forbet, ma prawo do skorzystania z tej oferty. Nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynie spełnić podane niżej warunki, jakie zamieszczone są w oficjalnym regulaminie promocji.

polski bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Jeżeli chcesz zgarnąć ewentualny zwrot w przypadku przegranej, musisz zagrać kupon za 49 PLN w dziale Live. W kuponie promocyjnym może znajdować się dowolna liczba zdarzeń, jednak należy pamiętać, że kurs ogólny nie może być niższy niż 3.00.

Cashback bukmacherski może być odebrany tylko i wyłącznie na stronie mobilnej legalnego bukmachera Forbet oraz na jego przenośnej stronie internetowej. Wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą być rozliczone do końca 15 grudnia, czyli do godziny 23.59 tego samego dnia.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, a chciałbyś korzystać z podobnych promocji w przyszłości, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Po prostu wypełnij formularz, jaki znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera. Pamiętaj, że aktualny kod promocyjny Forbet to „BETONLINE„.

Chcesz założyć darmowe konto do obstawiania? Założysz je na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy w nocy można obstawiać mecze?
Następny artykułJak zostać zawodowym typerem?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)