Obstawiając mecze na legalnych stronach internetowych bądź punktach naziemnych, warto wiedzieć, ile wynosi podatek bukmacherski. Sprawdźcie to już teraz!

Ile wynosi podatek bukmacherski?
Ile wynosi podatek bukmacherski?

Bukmacherzy w Polsce, którzy działają zgodnie z prawem, mają obowiązek odbierania od graczy określonych przez ustawę stawek podatkowych. Nie każdy wie dokładnie, ile wynoszą te opłaty, dlatego warto poświęcić na to kilka chwil.

Przede wszystkim warto podkreślić fakt, że mamy w naszym kraju dwa oddzielne podatki bukmacherskie. Jeden z nich płacimy już przy stawianiu kuponu, a drugi dopiero po wygranej większej kwocie.

Legalni bukmacherzy w Polsce 2019

Oto jak dokładnie wygląda podatek od gry u bukmachera w Polsce. Poniżej przedstawiamy wam dokładną informację na ten temat:

  • 12% od wniesionej stawki, czyli 12 złotych od 100 PLN, 120 od 1000 PLN i tak dalej
  • 10% od wygranych powyżej 2280 PLN

Wielu graczy uważa, że żadnej z tych opłat nie da się ominąć, bo przecież nie byłoby to zgodne z prawem. Nie do końca jest to prawda i wcale nie mamy tu na myśli czegoś w rodzaju „kreatywnej księgowości”. No, a przynajmniej nie tak do końca! 😉

Wiele legalnych firm bukmacherskich dodaje do wygranych graczy 14%, dzięki czemu grają oni tak, jakby nie płacili 12% od zainwestowanych środków. Jeżeli natomiast planujemy dużą wygraną, dobrze podzielić kupon na kilka mniejszych części i w ten sposób zaoszczędzić, na przykład, 500 złotych w przypadku wygranej 5000!

Legalne obstawianie meczów bez podatku – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy w Polsce 2019
Następny artykułCzym jest bonus powitalny u bukmachera?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)