Bukmacher Fortuna przygotował dla graczy specjalną promocję, w której do zdobycia jest 10 PLN na obstawianie. Oferta jest dostępna przez cały najbliższy weekend!

Fortuna ma dla ciebie 10 PLN na obstawianie meczów!
Fortuna ma dla ciebie 10 PLN na obstawianie meczów!

Fortuna bonus specjalny

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji przygotowanej przez Fortunę, musisz posiadać konto u tego bukmachera. Rejestracji można dokonać na stronie marki. Obecnie dostępna jest opcja konta tymczasowego, czyli założenia profilu bez weryfikacji.

Kwota bonusu to dokładnie 10 PLN. Dodatkowe pieniądze przyznawane są w formie punktów lojalnościowych, które można wykorzystać na obstawianie.

fortuna kod promocyjny 2019
fortuna kod promocyjny 2019

Promocje bukmacherskie eliminacje Euro 2020

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden bonus. Premia jest przyznawana automatycznie i nie trzeba się po nią w żaden sposób zgłaszać.

Do promocji kwalifikują się osoby, które postawią minimum trzy kupony za 10 PLN brutto lub więcej. W każdym zakładzie musi znaleźć się miejsce na minimum jeden typ na mecze eliminacji Euro 2020, natomiast łącznie na każdym kuponie musisz zamieścić przynajmniej trzy propozycje.

W ofercie brane są pod uwagę tylko zakłady prematch. Obstawianie LIVE nie pozwala na otrzymanie dodatkowej premii.

Wszystkie dodatkowe środki zasilą konta graczy w dniu 10 czerwca. Będą mogły być wykorzystane od razu albo też później.

Uwaga! Nie musisz trafić kuponów kwalifikacyjnych, by otrzymać bonus. 10 PLN przygotowano nawet w przypadku, gdy nie uda ci się wygrać w żadnych z trzech zakładów!

Posiadając konto w Fortunie możesz oglądać meczyki całkowicie za darmo! Wszystko to dzięki dostępowi do legalnych streamów online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback od STS na finał Ligi Mistrzów 2019!
Następny artykułStrona internetowa BetClic. Bonus na start – odebrałeś?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)