Fortuna ma dla graczy specjalny konkurs z nagrodami. To wyjątkowa propozycja dla tych, którzy lubią obstawiać piłkę nożną!

Fortuna konkurs z nagrodami na piłkę nożną!
Fortuna konkurs z nagrodami na piłkę nożną!

Fortuna bonus bukmacherski

Promocja dostępna jest w dniach od 23 do 25 sierpnia. Nie trzeba się do niej zapisywać – ważne jet tylko to, by postawić co najmniej trzy kupony bukmacherskie, w których znajdą się typy na piłkę nożną (przynajmniej jeden na każdy kupon).

W konkursie Fortuna bierze pod uwagę obrót dokonany przez graczy. Oznacza to, iż liczy się tutaj aktywność, a nie to czy dany kupon okazał się przez graczy wygrany lub przegrany.

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Konkurs z nagrodami, czyli Piłkarskie TOP 20

Co można wygrać? Oto dokładna struktura wypłat, na której widać, co otrzyma każda z osób z miejsc TOP 20:

  • Miejsca 1-5:  bonus gotówkowy (nie FKP) 500 zł,
  • Miejsca 6-10: karta Empik 300 zł,
  • Miejsca 11-15: karta Empik 200 zł,
  • Miejsca 16-20: karta Empik 100 zł.

Z racji tego, że w ofercie nie brane są pod uwagę kupony zagrane w punktach Fortuny, trzeba pamiętać o tym, iż należy posiadać konto online u tego bukmachera.

Przypominamy, że dostępna jest opcja Fortuna konto tymczasowe. Pozwala to na dokonanie rejestracji w ciągu kilkunastu sekund i to bez weryfikacji danych!

Obstawianie meczów w promocji odbywa się do końca niedzieli, natomiast w poniedziałek Fortuna ogłosi zwycięzców. Tego samego dnia powinny być także wysłane wszystkie nagrody.

Przypominamy, że cały czas aktywny jest kod promocyjny Fortuna. Brzmi on „BETONLINE„. Na start dla nowych graczy jest ponad 1000 złotych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Betfan freebet na start. Jaka premia dla nowych?
Następny artykułObstawianie siatkówki w Betclic z bonusem 500 zł!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)