Fortuna czy STS – która firma wydaje się być ciekawsza?

Generalnie nie wiesz, która z tych firm bukmacherskich będzie lepsza? Czy są to w ogóle legalne podmioty hazardowe? Jaka jest oferta na start? Jeśli chcesz poznać wszystkie kluczowe aspekty odnoszące się do tego zagadnienia, to warto wygodnie rozsiąść się w fotelu i rozpocząć lekturę. Serdecznie zapraszamy!

Czy Fortuna jest w 100% legalna?

Wiele osób nie wie, jak to jest naprawdę, w rzeczywistości. Na szczęście bezpieczna gra w eFortuna jest jak najbardziej możliwa. Warto zaznaczyć, że jest to legalna firma bukmacherska. Posiada ona wszelkie dokumenty, aby zgodnie z prawem i postanowieniami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej oferować zakłady wzajemne w Polsce. Jak zatem wybierzesz tego bukmachera, to zrobisz dobry ruch. Możesz typować na trzy sposoby. Chodzi o granie przez sieć, dzięki aplikacji mobilnej oraz o typowanie w lokalach naziemnych. Każdy z tych wariantów jest na szczęście legalny.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka w Fortunie

Warto zaznaczyć, że oferta na start dla nowego Klienta Fortuny robi pozytywne wrażenie. W końcu możesz bez żadnego kłopotu np. zdecydować się na bonus bez depozytu. Nie ma tutaj żadnego „haczyka”, a wszystko zostało przez nas pieczołowicie sprawdzone. Po prostu jest to opcja mająca na celu zachęcić do korzystania z oferty tego bukmachera. Jak z niej skorzystać w praktyce? Wszystko jest bardzo proste. Należy tylko i wyłącznie założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. W ten sposób każdy nowy Klient powiększy stan konta o 20 PLN. Możesz także zdecydować się na inne promocje oferowane w tym momencie przez Fortunę. Jest to zaś np. zakład bez ryzyka. Jak z niego skorzystać? Trzeba zarejestrować się, to podstawa. Nie obejdzie się bez wpłacenia pierwszego depozytu. Maksymalnie w ramach tej właśnie opisywanej promocji możesz zaś zainkasować 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co oferuje STS?

Jeśli wybierzesz tego popularnego bukmachera, to także podejmiesz dobrą decyzję. Zarówno Fortuna, jak i STS to godne polecenia podmioty hazardowe. Warto zaznaczyć, że jest to kolejna legalna firma bukmacherska, która działa całkowicie zgodnie z prawem. Trzeba wiedzieć, że możesz obstawiać oferowane na co dzień wydarzenia na szereg sposobów. Np. na stronie internetowej lub dzięki aplikacji mobilnej (alternatywna opcja to granie w lokalach naziemnych). Jeśli zarejestrujesz własne konto bukmacherskie, to zgarniesz sporo kasy. M.in. do Twojej dyspozycji jest bonus bez depozytu. A tym sposobem możesz zainkasować 25 PLN. Co jeszcze warto zaznaczyć? To, że STS zapewnia bonus 100% do 1200 PLN – od depozytu. Na pewno interesuje Cię teraz jeszcze jedna kwestia. Chodzi o to, jak w praktyce wygląda obrót bonusem w STS… Na szczęście nie ma tutaj nic skomplikowanego. W końcu trzeba zagrać tylko za trzykrotność tego, co zaoferował Ci STS. Poza tym musisz pamiętać o jednej kwestii. Wszak minimalne kursy na kuponach powinny wynosić 1,91. Jest to zaś bardzo istotne, by następował progres pod względem obrotu bonusem.

Poprzedni artykułLotto – co warto wiedzieć?
Następny artykułBetfan cash-out. Co to jest, jak to działa?