Legalny bukmacher forBET stał się kluczowym sponsorem znanego żużlowego klubu Włókniarz Częstochowa. Zawodnicy teamu z Częstochowy w 2018 będą reklamować i polecać forBET na swoim kombinezonach, na bannerach i w internecie.

ForBet od samego startu na Polskim rynku wspiera polski żużel. Kilka miesięcy wstecz został także patronem drużyny Cash Broker Stal Gorzów. Musimy również przypomnieć, że współpraca z klubem Włókniarz Częstochowa to pierwsza i najważniejsza umowa sponsoringu tytularnego bukmachera forBET. Od teraz będzie to na pewno kluczowy partner dla tego bukmachera.

forbet włókniarz częstochowa

Szefowie firmy forBET są pewni, że pod reklamą ich bukmachera Włókniarz Częstochowa zakwalifikuje się do fazy play-off, a także bardzo wierzą w to, że może zdobyć tytuł mistrzowski. – Z Włókniarzem Częstochowa współpracowaliśmy już w 2017 roku i bardzo z tej współpracy byliśmy zadowoleni. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć nasze zaangażowanie i podpisać nową umowę – mówi prezes forBET, Robert Grzeszczyk. – Jestem przekonany, że w 2018 roku jeżdżąc jako forBET Włókniarz Częstochowa żużlowcy z Częstochowy są w stanie zakwalifikować się do play-off i powalczyć o tytuł Mistrza Polski – dodaje.

Już od pierwszych godzin wspólnej współpracy, zawodnicy z Częstochowy będą pokazywać na trykotach logo forBET. Wszyscy fani żuzla na stadionie Włókniarza będą mogli również korzystać z unikalnej bazy dla kibiców zaprojektowanej przez bukmachera.

Umowa ma oczywiście charakter dwustronny. Bukmacher forBET zapłaci drużynie określoną kwotę pieniędzy, a dodatki zostaną opracowane na podstawie aktywności kibiców. Wkrótce na oficjalnej stronie bukmachera zostanie umieszczony link do strony, na której będą mogli zarejestrować się wszyscy kibice ekipy z Częstochowy.

________________________________________________________________________
Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny Kupon w Totolotku
Następny artykułFederacja Polskich Przedsiębiorców walczy o legalnych bukmacherów