Dzisiaj temat o legalności i problemach zagranicznych podmiotów na Polskim rynku bukmacherskim. Federacja Polskich Przedsiębiorców (FPP) zaprosiła polskie Ministerstwo Finansów do „kompleksowego zbadania legalności wszystkich zagranicznych podmiotów rejestrujących firmę w naszym kraju tuż po zmianach, jakie zostały wprowadzone w ustawie o grach hazardowych.

W oświadczeniu Federacja Polskich Przedsiębiorców wezwało polityków do „zbadania legalności kapitału” bukmacherów zagranicznych, posiadających polskie licencje. Argumentowały to nielegalnością tych firm i obwiniają je stratą milionów złotych. FPP prosi, aby rząd nie wydawał kolejnych zezwoleń dla operatorów, którzy zostali zweryfikowani jako nielegalne firmy bukmacherskie, oraz do anulowania pozwoleń tym przedsiębiorcom.

ForBET jest sponsorem klubu żużlowego!

FPP stanowczo twierdzi, że zagraniczni bukmacherzy, którzy przez lata funkcjonowali na polskim rynku, nielegalnie zyskali informację o użytkownikach i obecnie wysyłają swoje oferty promocyjne poprzez smsy i emaile.

Ministerstwo Finansów nie odpowiedziało jeszcze na to pismo od FPP. Stworzyło jednak specjalną czarną listę nielegalnych domen firm, które działały bez zezwoleń. Czarna lista to aż ponad 5 tysięcy adresów internetowych.

Poprzedni artykułForBET jest sponsorem klubu żużlowego!
Następny artykułBukmacher Totalbet bonus, opinie, oferta zakładów online