Typowanie zakładów staje się coraz bardziej popularne, przyczyniła się ku temu sytuacja jaką mamy z pandemią. Wizja posiadania większej gotówki przekonuje coraz większą liczbę ludzi. Warto tutaj wspomnieć, że obstawianie w ciemno nie jest najlepszym pomysłem. W tym artykule postaramy się opowiedzieć, dlaczego nie jest to zbyt dobry pomysł.

Dlaczego obstawianie w ciemno jest złym pomysłem?

Co zrobić żeby wygrać?

Gdy zaczynamy swoją przygodę z obstawianiem warto sobie wcześniej dokładnie przeanalizować drużynę i zawodników na których chcemy obstawić nasz typ i zapoznać się z poradami bukmacherskimi. Dla graczy którzy grają okazjonalnie za niskie kwoty taka gra jest normalna. Olbrzymim błędem dla początkujących jest także gra w zakładach mieszanych. Czym więcej zakładów na kuponie tym też rośnie prawdopodobieństwo, że nasz kupon będzie spalony. W zakładach akumulacyjnych warto wiedzieć, że nawet gdy nie trafimy w jeden typ to cały zakład jest przegrany, dlatego dobrym pomysłem byłoby zacząć od zakładów pojedynczych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jakie są lepsze metody niż obstawianie w ciemno?

Jak już wspomnieliśmy wyżej podstawowa wiedza na temat obstawiania jest tutaj niezbędna. Bez podstawowej wiedzy większość naszych typów będzie nie trafiona. Wszystkie zakłady których dokonujemy powinny być bardzo dobrze przemyślane. W końcu inwestujemy w to naszą gotówkę. Jeśli robimy to tylko i wyłącznie dla dobrej zabawy to takie zakłady bez jakiejkolwiek wiedzy mogą być zabawne, ale jednak chodzi tu o to żeby coś zarobić, a nie tylko tracić. Przed założeniem konta u bukmachera należy sobie porównać konkurencyjne oferty od innych firm. Taki zabieg ma na celu wyłonić która z firm proponuje lepszy bonus na start, ale także która z nich ma lepsze propozycje zakładów. Na przykładzie w meczu piłki nożnej będziemy mogli obstawić nie tylko kto wygra mecz, ale także która drużyna zdobędzie więcej bramek, ile będzie rzutów rożnych, czy też która drużyna zrobi więcej fauli. Nie wszystkie firmy bukmacherskie proponują taką różnorodność zakładów. Także ważne jest aby zwrócić uwagę na liczbę oferowanych kursów i dostępne metody płatności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy da się obstawiać zakłady okazjonalnie?

Odpowiedź brzmi TAK! Natomiast gdy będziemy praktykować taką technikę na dłuższa metę może się to odbić na niekorzyść dla naszego portfela. Gdy blindy są banalnie proste to przy takich typach nie trzeba zbytnio ich analizować, sprawdzać statystyk, znajdować najlepszych ofert u bukmachera. Musisz zdecydować, czy chcesz grać po to aby się pobawić, czy grać aby zarobić pieniądze. To jest twój wybór, więc zanim zaczniesz grać – musisz podjąć tą decyzje.

Poprzedni artykułZakłady na sporty wirtualne – czy warto je obstawiać u STS?
Następny artykuł5 wskazówek na to, jak bezpiecznie grać w kasynie na podstawie starych polskich powiedzeń