Nie wszystkie wydarzenia sportowe rozgrywane są w ciągu dnia polskiego czasu. Właśnie dlatego w głowach wielu osób rodzi się pytanie – czy w nocy można obstawiać mecze?

Czy w nocy można obstawiać mecze?
Czy w nocy można obstawiać mecze?

Bukmacherzy internetowi w Polsce są obecnie znacznie popularniejsi od tych stacjonarnych. I właśnie za chwilę poznacie jeden z w powodów, dlaczego tak jest. Przede wszystkim online można grać 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu, natomiast w oddziałach bukmacherskich ograniczają nas godziny otwarcia.

Obstawianie meczów w nocy jest jak najbardziej możliwe, pod warunkiem, że dana strona tylko jest dostępna. Warto mieć na uwadze, iż wiele marek właśnie w nocnych godzinach decyduje się na przeprowadzenie prac technicznych. Oczywiście, nie robią tego codziennie, a już na pewno nie w trakcie ważnych wydarzeń sportowych.

Jak szybko wypłacić pieniądze u bukmachera?

Dlaczego nocne obstawianie u bukmachera jest tak istotną kwestią? Wszystko za sprawą rozgrywek w Stanach Zjednoczonych czy Azji. Wbrew pozorom, tamtejsze ligi cieszą się u nas sporą popularnością. Szczególnie, jeśli mówimy o NBA, play-offach NFL czy NHL.

Bardzo wiele meczów odbywa się w nie do końca dogodnych dla Polaków godzinach i właśnie dlatego warto mieć konto u bukmachera, gdzie można stawiać zakłady na żywo nawet w przypadku spotkań, których start zaplanowano na 2.00 czy 3.00 w nocy.

Jeżeli nie tylko chcecie obstawiać, ale też oglądać mecze online za darmo, warto zarejestrować się u takiego bukmachera, który oferuje swoim graczom transmisje internetowe bez żadnych dodatkowych opłat. Do takich zaliczyć można chociażby popularnego u nas bukmachera Fortuna!

Konto do obstawiania oraz oglądania meczów za darmo założysz na stronie www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak szybko wypłacić pieniądze u bukmachera?
Następny artykułJak obstawiać mecze na żywo bez ryzyka?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)