W głowie wymyślony kupon nie daje spokoju? Bukmacherzy coraz chętniej dają różne opcje swoim typerom – postawienie własnego zakładu to tylko jedna z nich!

Czy mogę zagrać u bukmachera wymyślony przez siebie zakład?
Czy mogę zagrać u bukmachera wymyślony przez siebie zakład?

Własny zakład u bukmachera

Niektórym wydawać się to może nieprawdopodobne, ale rzeczywiście istnieje opcja, by zaproponować bukmacherowi zakład. Jeżeli zostanie on zaakceptowany, będzie można postawić go tak samo, jak każdy inny.

Własny zakład u bukmachera nie jest jakimś wyjątkowo żmudnym procesem. Wszystko sprowadza się w zasadzie do wykonania kilku prostych czynności. O najważniejszych z nich informujemy was poniżej.

polski bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Dlaczego taki zakład jest dość ważny dla wielu osób? To chyba oczywiste – można dzięki niemu postawić dokładnie na to, co chcemy! Jeżeli nasze przeczucie okaże się trafne, będziemy mogli swój sukces zawdzięczać tylko sobie.

Bukmacher internetowy Ewinner i custom bet

Opisywana opcja nie jest dostępna tylko dla graczy VIP – obracających duże pieniądze lub często wygrywających ogromne sumy. Ewinner tak zwany custom bet oferuje każdemu i to bez wyjątku!

Uwaga! Bukmacher, oczywiście, może nie zgodzić się na dany zakład i ma do tego prawo. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko i to głównie ze względu na winę samego typera (np. zbyt późne zaproponowanie „układu”).

Indywidualne zakłady są jak najbardziej zgodne z prawem, jeśli tylko korzystamy z nich na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Wspomniany przez nas Ewinner działa w Polsce w stu procentach zgodnie z przepisami!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 złotych za… przegrany kupon na Ligę Mistrzów
Następny artykułTenisowy bonus w Betclic to 50 PLN dla typerów!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)