Nie tylko początkujący zastanawiają się nad tym, czy gra u bukmachera się opłaca. Jeżeli także należycie do osób, które o tym myślą, powinniście zajrzeć do naszego materiału!

Czy gra u bukmachera się opłaca?
Czy gra u bukmachera się opłaca?

Wygrywanie u bukmachera

Obstawianie meczów jest bardzo popularne w naszym kraju i wcale nie chodzi tylko o zakłady na piłkę nożną. Z roku na rok przybywa w Polsce typerów, którzy lubią stawiać zakłady online i zarabiać na tym pieniądze. 

Trzeba zadać sobie jednak pytanie – czy gra u buka jest opłacalna? Na pewno jeżeli pierwsze dwa czy trzy kupony zakończyły się u was fiaskiem, odpowiecie stanowczo, że nie, Trudno jednak uznać, że jest to obiektywna odpowiedź, która nie mija się z prawdą. 

Oczywiście, da się u bukmachera zarabiać i to niekiedy nawet porządne sumy. Problem polega jednak na tym, że nie udaje się to każdemu i właśnie dlatego tak wiele osób podaje pod wątpliwość sens typowania meczów w internecie. 

Czy warto obstawiać mecze?

Mimo że wygrywanie u bukmachera nie udaje się wszystkim, trzeba przyznać, że obstawianie jest dość opłacalne. Warto jednak liczyć się z tym, iż nie przychodzi to od razu. Początek przygody typerskiej to zazwyczaj porażki, które dopiero po pewnym czasie uczą nas wygrywać!

Jeżeli chcecie, by wygrywanie u bukmachera stało się dla was czymś więcej, niż swego rodzaju świętem, musicie wykazać się cierpliwością oraz chęcią nauki. Wbrew pozorom, obstawianie to nie zajęcie dla tych, którzy lubią całe dnie siedzieć przed telewizorem i nic przy tym nie robić! 😉

A gdzie najlepiej założyć swoje pierwsze konto albo takie, w którym będziemy chcieli zacząć poważnie obstawiać? Tutaj decyzja jest kwestią indywidualną.

Możemy jedynie powiedzieć wam o tym, że u bukmachera Forbet jest obecnie aktywny specjalny kod promocyjny dla nowych graczy. Wystarczy wpisać przy rejestracji „BETONLINE„!

Darmowe konto do obstawiania założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Wirtualne Sporty LvBET
Następny artykułJak wygrywać więcej w Totolotku?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)