Finał Ligi Mistrzów 2019 już 1 czerwca. Nowi gracze STS do tego dnia mogą postawić zakład z ewentualnym zwrotem do 200 PLN w przypadku porażki!

Cashback od STS na finał Ligi Mistrzów 2019!
Cashback od STS na finał Ligi Mistrzów 2019!

Promocja na finał LM

Nie masz jeszcze konta w STS? To dobrze się składa, ponieważ opisywana promocja jest dostępna właśnie dla osób, które nie rejestrowały się do tej pory u bukmachera STS.

Oferta obowiązuje do dnia 1 czerwca. Do tego czasu musisz założyć profil gracza i dokonać pierwszej wpłaty, by zgarnąć ewentualny zwrot w przypadku nietrafionego kuponu.

Zakład Bez Ryzyka STS:

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Rejestrujesz konto
  3. Wpłacasz pieniądze i obstawiasz
  4. W razie przegranej otrzymujesz pełny zwrot do 200 PLN!

Limitowana akcja dla nowych graczy łączy się ze standardowym bonusem powitalnym do 1000 PLN za wpłatę numer jeden! To bardzo dobra wiadomość, ponieważ nowi gracze w ten sposób nie są w żaden sposób stratni!

Konta brane pod uwagę w tej ofercie to te założone w dniach 29 maja – 1 czerwca. Jeżeli jesteś już graczem STS, nie możesz otrzymać cashbacku!

Możesz postawić kupon AKO lub SOLO – w przypadku tej promocji nie ma to najmniejszego znaczenia. Pamiętaj jednak, że cashback dostępny jest tylko i wyłącznie przy pierwszym zagranym zakładzie online!

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPełny zwrot stawki na mecz Polski U20!
Następny artykułFortuna ma dla ciebie 10 PLN na obstawianie meczów!
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)