Chcesz odebrać 40 PLN bonusu na Wirtualne Sporty LvBET i to jeszcze w tym roku? Poznaj szczegóły najnowszej oferty przygotowanej dla wszystkich graczy zarejestrowanych u tego bukmachera!

Bonus na Wirtualne Sporty LvBET
Bonus na Wirtualne Sporty LvBET

Promocja obowiązuje jedynie w dniach 24-30 grudnia. Każda osoba zarejestrowana w LvBET ma prawo do skorzystania z niej i odebrania przygotowanego bonusu. 

Premia 40 PLN trafi do każdej osoby, która w określonym czasie zagra w Wirtualnych Sportach za co najmniej 100 PLN. Wymóg można spełnić jednym kuponem albo kilka mniejszymi. Wszystko zależy od gracza. 

Oferta specjalna dostępna jest dla każdego jeden raz, co oznacza, że nie można w niej otrzymać więcej niż 40 PLN. 

Dodatkowe pieniądze promocyjne zostana przelane na odpowiednie konta w dniu 31 grudnia. Zgodnie z regulaminem, organizator promocji ma czas do godziny 17 ostatniej doby roku 2018.

W ofercie bierze się pod uwagę jedynie aktywność w Wirtualnych Sportach dostępnych w ofercie LvBET. Żadne inne zakłady nie kwalifikują się do otrzymania bonusu. 

40 PLN można wykorzystać na typowanie zdarzeń dostępnych w ofercie legalnego bukmachera LvBET. Po wykonaniu odpowiedniego obrotu otrzymane pieniądze można wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. 

Jeżeli jeszcze nie masz konta w LvBET, pamiętaj, że możesz założyć je przez internet. Darmowy profil do obstawiania meczów umożliwia grę zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zostać zawodowym typerem?
Następny artykułCzy gra u bukmachera się opłaca?
Związany z bukmacherką od studiów. Obecnie pracownik analityczny w jednym z banków zagranicznych. Obstawianie to moje hobby, którym lubię dzielić się z innymi :)